Одним з ефективним та відносно недорогим видом просування товару чи послуги є реклама на громадському транспорті. Згідно з дослідженнями її щоденно бачать близько 70% усіх мешканців. Цей вид реклами майже не дратує. До того ж об’єкти, що рухаються краще привертають увагу, ніж сіті-лайти чи біл-борди.

Реклама на транспорті сама знаходить потенційних клієнтів, її запам’ятовують краще  та на довший термін. Враховуючи ці фактори її вартість є значно нижчої, ніж телевізійна.  Сьогодні на вулицях міст не знайти автобуса чи маршрутки, на яких немає реклами. На artprom.com.ua представлені кращі варіанти розміщення реклами на транспорті.

Чого можна досягти завдяки рекламі на транспорті

Головними перевагами розміщення рекламних матеріалів на громадському транспорті є охоплення практично всіх прошарків населення: перехожих, автомобілістів, пасажирів транспорту, мешканців будинків та велика рекламна площа.

Реклама на маршрутках допоможе привернути увагу на товар чи послугу, розташовану в районі слідування маршруту. А отже матиме більшу ефективність. Уникнути зорового контакту з такою рекламою практично неможливо. При цьому в неї немає настирливості, як у телевізійної чи біл-бордів.

Обираючи в цей вид зовнішньої реклами слід враховувати і її особливості:

  • термін реклами на транспорті має бути не менше трьох-шести місяців;
  • найбільш вартісним є етап виготовлення реклами;
  • розміщаючи рекламу на транспорті слід враховувати погодні умови. Навесні, восени та взимку найчастіше ця реклама  може бути забризкана гряззю чи заліплена снігом. Це не тільки зменшує рекламний ефект, а ще може негативно впливати на імідж;
  • реклама на автобусах має на меті зробити бренд впізнаваний, підтримати імідж фірми;
  • реклама на трамваях у великих містах охоплює не лише мешканців, але й туристів.

Обираючи цей вид  слід пам’ятати – що це реклама поступового впливу. Згідно з дослідженнями, споживачі пам’ятають рекламу на транспорті навіть через пів року після її завершення.

Проте щоб вона працювала правильно, слід довірити її виготовлення та розміщення професіоналам - promoexpress.com.ua. Команда спеціалістів вже понад сім років реалізує успішні проєкти реклами на транспорті.  Вони знають, як зробити так, щоб цей вид реклами став ефективним та успішним. Маючи власне обладнання головними принципами компанії є висока якість, своєчасне виготовлення та розміщення, довгий термін експлуатації, надійність та креативність.