Система електронних торгів Prozorro дозволяє всім бажаючим ознайомитися і взяти участь в державних торгах. Система віртуальних продажів вже не є досить новою для України, і показує хороші результати. На відміну від застарілих, прихованих від публіки аукціонів з масою паперової тяганини і частими корупційними складовими, електронні торги проходять абсолютно відкрито, в режимі он-лайн, з дотриманням правил вільної конкуренції.

Цікавить прозоро оренда комунального майна? Більше про це ви можете дізнатися на сайті ubase.com.ua!

Тим, хто хоче вперше приєднатися до учасників системи Прозорро Продажі, важливо знати, з чого почати процес, а також ознайомитися з основними принципами подачі оголошень і участі в якості постачальника.

Що необхідно для того, щоб працювати в системі Прозорро?

Для того, щоб стати учасником платформи, необхідно зробити два основні кроки - пройти процеси реєстрації та ідентифікації. Для початку потрібно вибрати торгову площадку. На платформі Прозорро Продажі працює чотири десятка акредитованих майданчиків, які забезпечують доступ учасників до торгів на основній платформі. На головній сторінці офіційного сайту ubase.com.ua слід вибрати опцію «зареєструватися» і приступити до заповнення потрібних даних.

Перш за все, потрібно визначитися, в якості кого ви збираєтеся працювати в системі Прозорро Продажі - чи будете ви учасником аукціону або ж виберете статус замовника, так як в анкетах є як ідентичні поля для заповнення, так і ті, що відрізняються. Далі потрібно позначити свій статус - брати участь можуть як юридичні особи, так і ФОПи, а також фізичні особи. До участі допускаються і нерезиденти, яким при оформленні заявки потрібно вказати країну та відповідний код.

Після заповнення всіх даних, підтвердження згоди з регламентом і політикою конфіденційності, анкета відправляється на розгляд адміністратора. У разі позитивного рішення адміністратор надішле повідомлення на електронну адресу. Далі необхідно ідентифікувати себе на ресурсі шляхом підписання договору в електронному вигляді.

Тепер, отримавши доступ до особистого кабінету, можна приступати до пошуку або подачі оголошень електронних торгів. Також кожен учасник може підписатися на безкоштовну розсилку, вибравши необхідні параметри. В особистому кабінеті учасник може, при необхідності, змінити свої дані, поповнювати рахунок або виводити кошти.