Колір. Найбільшою помилкою є вибір невідповідного відтінку тонального крему. Щоб не помилитися перед тим, як купити декоративну косметику для обличчя (http://imidg.com.ua/category/dekorativnaja_kosmetika_dlja_lia), спробуйте його в магазині на тильній частині долоні, або на шкірі обличчя, де відбувається перехід від нижньої щелепи до шиї. Саме ці частини тіла більш точно вкажуть, чи підходить вам цей відтінок, чи ні. Але не забувайте, що освітлення відіграє важливу роль у виборі кольору. Краще всього, якщо освітлення денне, так як штучне світло спотворює відтінки будь-яких косметичних засобів.

Тип шкіри. Якщо ваша шкіра суха, необхідно пошукати зволожуючі тональні засоби, або купити французьку косметику львів (http://imidg.com.ua/), а саме BB-креми. Власницям жирної шкіри необхідно уникати зволожуючих тональних кремів та віддати перевагу тональним кремам з матовим ефектом. Орієнтуйтеся за правилами вибору загальних косметичних засобів та зверніть увагу на склад, термін придатності, бренд, відгуки.

Як вибрати засіб по догляду за собою?

Безперечно, ту косметика для тіла купити (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_po_ukhodu_dlja_tela) яку ви можете в нашому магазині, що найкраще підходить особисто вам, порадить косметолог. Але якщо немає можливості відвідати лікаря для консультації в підборі косметичних засобів та засобів по догляду за собою, варто запам'ятати кілька правил, яких слід відштовхуватися у виборі корисних продуктів.

Очищаючі засоби.  При виборі очищаючого засобу, зверніть увагу на що він спрямований. Очищення від косметики, або звичайне щоденне очищення. Виберіть продукт, виходячи від типу вашої шкіри та  її недоліків.

Креми. Креми діляться на безліч видів. Денний, або нічний, зволожуючий, або захищає від впливу негативних факторів і так далі. Для різних віків. Виберіть той крем, який вам найбільше підходить, по типу шкіри та необхідного ефекту.

Маски. Так само, як і креми, вони діляться на різні категорії. Тому, варто вибирати ці продукти, виходячи від своїх індивідуальних особливостей.

Головним правилом, є достатній час для ознайомлення з необхідним продуктом та його тестування в магазині.