Батьківські кухні, знайомі нам з самого народження не відрізнялися функціональністю і обладналися в стилі так званого мінімалізму. Раковина для кухні, великий холодильник, газова або електрична плита, стіл з навісними тумбочками і, звичайно ж, обідній стіл. Ніби й часу з тих пір пройшло не багато, а сучасні кухні зазнали значних змін, спрямовані на покращення комфортабельності, функціональності і автоматизації. Всі ці принципи сучасності закладаються на стадії ремонту. До того, сьогодні можна замовити кухонні меблі по індивідуальному дизайну, забезпечивши себе ще й оригінальним кухонним інтер’єром. Бажаєте замовити кухню, тоді заходьте http://lomanini.com/kuhni-pid-zamovlennja, та обговорюйте майбутній дизайн.

Самим важливим є правильне планування кухонного приміщення. Потрібно чітко знати, що і де буде розташовуватися, адже кухонна техніка, що забезпечує функціональність і зручність, потребує джерел енергії, подачі і відведення води, а деяка і додаткової вентиляції. Але не слід повністю підкорятися бажанням зробити з кухні виставку досягнень народного господарства, в першу чергу вона повинна бути зручною. Причому легко і вільно себе почувати на її території має не тільки господиня, зона, відведена для прийому їжі, також повинна бути спроектована з максимальним комфортом.

Для робочої зони сучасної кухні виділяють дві основних вимоги: це зручність в процесі роботи і невибагливість в прибиранні. Коли всі прилади і необхідні приналежності для приготування їжі розташовуються на відстані витягнутої руки або хоча б одного-двох кроків, повноправною власниці не доведеться робити зайві рухи і бігти через усе приміщення до холодильника. Ось що таке зручна робоча зона! А легкість у прибиранні досягається за рахунок застосування відповідних будівельних матеріалів.

Найбільш підходящим у цьому плані є кахель. Здатність відштовхувати воду і простота догляду за ним, разом з його багатою колірною гамою роблять його просто незамінним матеріалом для створення сучасної кухні. Тільки не думайте, що якщо всі приміщення обкласти кахлем ви досягнете вершини досконалості. Поставтеся до нього як до способу виділити робочу зону і не більше. Всі інші стіни цієї частини кухонного приміщення можна просто пофарбувати миється водоемульсійною фарбою.

Красивий обідній стіл і шкіряний куточок на кухню навряд чи змусять вас залишатися на кухні довгий час.