Якщо ви гадаєте що дуже великий асортимент тільки у таких предметів нашого побуту як одяг чи взуття, то ви просто ще не потрапляли в меблевий гіпермаркет.

мебельные модульные системы

Відвідавши сайт МебельОк, стає зрозумілим, що меблі представлені в не меншому асортименті. Тут на вас чекає безліч модулів, колекцій, варіацій на тему стилів, дизайнів, конструкцій. Головне не заплутатися. Хоча, якщо скористатися допомогою експертів, то придбати потрібний модуль буде не складно.

Обмежуємо коло вибору

Так для того щоб придбати «саме ті» меблі треба визначитися з потребами. Що мається на увазі? Меблі розділені на групи і підгрупи в залежності від функціоналу. Якщо це конструкції для квартири чи будинку – це житлові модулі, якщо для оснащення робочих місць – офісні. Також існують спеціальні меблі, які використовуються в лікарнях, комерційних приміщеннях, кінотеатрах, шкільних класах тощо.

На цьому розділення за функціоналом не закінчується. Так меблі для житла (квартири чи будинку) розділяються на групи в залежності від того в якому саме приміщення вони будуть встановлені. Отже купити є можливість меблі для:

 1. Кухні;
 2. Ванни;
 3. Їдальні;
 4. Вітальні;
 5. Дитячої;
 6. Кабінету.

Окремо виділяють конструкції для тераси і саду. Вони виготовлені з більш стійких матеріалів здатних витримувати вплив навколишніх факторів (опади, сонце, вітер). До речі, розділення на підгрупи в залежності від матеріалу що використовується при виготовленні модулів – то ще одна спроба класифікації, яка здатна полегшити вибір покупцю.

Розрізняють меблі з:

 • Дерева;
 • Пластику;
 • Скла;
 • Металу (як орного кованого так і нержавіючого);
 • Каменю (як штучного так і натурального);
 • Текстилю в тому числі натуральної та екошкіри.

Більшість сучасних конструкцій дуже ергономічні, продумані і функціональні. Так, сучасний споживач обожнює оточувати себе красивими речами. Але коли мова йде про зручність – тут немає місця компромісу. Тому виробники використовують безпечні матеріали, які вписуються в європейські стандарти і те саме стосується самого конструктиву.

Кажуть меблева мода теж мінлива, але це не значить що вам доведеться кожен сезон оновлювати інтер’єр. Ідеальне рішення – оформити приміщення в якомусь стилі (Класика, Модерн, Прованс, Лофт чи ін..) а потім додавати стильні елементи виконані в схожому дизайні.

Корпусная мебель

Величезна увага приділяється гармонічним ансамблям. Якщо ви не впевнені що зможете оформити приміщення гармонічно комбінуючи різні меблеві модулі, скористайтеся перевагами придбання готових наборів. Це зручно і практично. У сучасного покупця взагалі немає жодних проблем з придбанням бо меблі представлені не тільки у різних варіаціях, але і у різних цінових сегментах. Недаремно консультанти MebelOk кажуть, що без покупки гіпермаркет відвідувачі не покидають. Тут завжди є щось цікаве, корисне, потрібне і доступне по ціні.