Організація перевезення речей

Перевезення речей (https://davay-pereedem.com/ua/perevezennya-rechey) зазвичай потрібне при переїзді з одного місця на інше. Причому мова тут може йти як про невеликі відстані, в межах міста, так і про сотні, тисячі кілометрів.

Як організувати таке перевезення? Безперечно, можна просто орендувати машину. Але за такого підходу замовнику доведеться взяти на себе навантаження, розвантаження, упаковку... Не всіх це влаштовує. Багато хто готовий доплатити за те, щоб подібними роботами займалися професіонали.

Зараз транспортні компанії пропонують таким клієнтам послугу з перевезення речей з вантажниками. Зручність її очевидна. Але і при її виборі потенційний клієнт повинен певним чином підготуватися і загалом виявити відповідальність.

Як правильно підготуватися до перевезення речовою?

Замовити перевезення речей краще заздалегідь (за кілька діб). Крім того, у попередній розмові зі співробітником транспортної компанії слід обговорити всі важливі деталі. Якщо серед предметів, що транспортуються, є особливо цінні, то, безсумнівно, варто оформити страховку. Це дозволить отримати суттєву компенсацію, наприклад, у разі крадіжки. Також для вантажників рекомендується накидати просту схему, щоб вони уявляли, які речі в яку кімнату потрібно заносити. Таким чином, можна уникнути маси непорозумінь.

Також, особливу увагу варто приділити підбору авто. Виходити треба з наступного:

  • При переїзді однокімнатної квартири-студії зазвичай вистачає вантажівки об'ємом 11 м3 і вантажопідйомністю до 1500 кг.
  • Всі важливі речі з двокімнатної квартири, ймовірно, помістяться у довгий фургон з місткістю кузова до 16 м3.
  • Для квартир з більшою кількістю кімнат доведеться оплачувати машину для перевезення речей з об'ємом кузова 25 або 35 м3.

Якщо ви все ще сумніваєтесь в тому, яке саме потрібно авто для вантажного перевезення, детальніше в цьому питанні вас проконсультують диспетчери компанії «Давай переїдемо».

Яку саме роботу роблять вантажники під час перевезення?

Послуги вантажників для перевезення речей

Їхнє ключове завдання — вантажно-розвантажувальні роботи. Однак часом вони виконують інші операції. Збирають та розбирають меблі, несуть речі вниз і піднімають на потрібний поверх, пакують, а після приїзду – розпаковують назад. Плюс вони стежать, щоб вантажі розміщувалися у фургоні у повній відповідності до вимог безпеки.

У деяких компаніях-перевізниках клієнти можуть розраховувати на комплексне рішення, яке позбавить їх від будь-яких можливих турбот, пов'язаних з переїздом. Єдине, що їм необхідно зробити, — прийняти роботу. І в цьому випадку фахівці (іменувати їх звичайними вантажниками вже важко) можуть навіть самостійно здійснити, наприклад, демонтаж карнизів стель і світильників. А на новій адресі, відповідно, встановити їх туди, куди вкаже замовник.