Тільки якісні, сучасні та зручні меблі здатні зробити приміщення максимально комфортним і придатним для постійного проживання у ньому. Крім цього, завдяки правильно підібраним і розставленими предметів інтер'єру, можна надати простору неповторний і гармонійний образ. Для успішного досягнення виключного зручності, якості і багатофункціональності, краще віддавати перевагу кращим найменувань, у тому числі з особливою скрупульозністю підбираючи такий предмет меблів, як тумби під телевізор.

Ніхто ні на мить не сумнівається, що, вибираючи меблі, покупець, насамперед, звертає увагу на зручність, якість, практичність і багатофункціональність, її здатність гармонійно поєднуватися з дизайнерським і стилістичним рішенням, і лише в цьому випадку предмети інтер'єру будуть щодня дарувати власнику справжнє задоволення від їх використання. Ці критерії стають наріжним вибору абсолютно будь-яких меблів, в тому числі і тумби під телевізор. Вбудовані в стінку моделі, в комплекті з гарнітуром або ж в якості самостійного елемента меблів — цей компактний і недорогий предмет меблів можна зустріти в кожному будинку або квартирі. Процес вибору тумбочки під телевізор відрізняється легкістю і оперативністю лише в тому випадку, якщо ви володієте необхідними критеріями вибору і маєте достатні фінансові можливості для здійснення покупки.

 

Першорядним критерієм вибору вважаються габарити телевізора, а також інших пристроїв, які будуть розташовуватися на тумбі – домашній кінотеатр, караоке DVD-програвач.

Зіставте габарити тумби з розміром простору. Погодьтеся, незграбно виглядає 4-х метрова тумба в кімнаті площею 15 м2. Правда іноді такий предмет меблів стає ключовою точкою інтер'єру, але це скоріше відбувається в рідкісних випадках.

Зверніть увагу на рівень корисного навантаження, яке витримує вподобана модель. Тут необхідно пам'ятати, що будь-яке, навіть незначне перевантаження неприпустиме. Намагайтеся вибирати вироби з великим запасом міцності, які будуть витримувати вагу, значно перевищує сумарний вага техніки.

Оцініть внутрішнє наповнення тумби. Вмістяться заздалегідь підготовлені диски, журнали та інші предмети, скільки відсіків буде заповнений і, нарешті, скільки вільного місця залишиться?

При виборі висоти слід враховувати розміри телевізора: великий телевізор слід розташовувати на низьку тумбу, і навпаки. Оптимальною висотою вважається 45-50 см від основи підлоги. При цьому зверніть увагу на стійкість моделі, адже тільки надійна, стійка тумба забезпечить повну безпеку дорогої техніки.