Покупка уживаного автомобіля справа досить не проста. Результат покупки досить складно передбачити. Ви можете придбати пристойний, як вам здавалося, що автомобіль, який щотижня буде підносити неприємний сюрприз. А можете обзавестися прекрасним автомобілем за прийнятною ціною і в хорошому технічному стані. Як не помилитися при купівлі вживаного авто?

 Якщо ви зважилися на покупку б/у автомобіля, швидше за все, ви досить обмежені у фінансах і повинні максимально відповідально підійти до вибору технічного засобу. Співвідношення "ціна-якість" ваш основний пріоритет. Купити старий автомобіль можна трьома поширеними способами. Отже:

Покупка в автосалоні

Цей спосіб ще не завоював велику любов у покупців. До автосалонів ставляться з часткою недовіри. І абсолютно невиправдано. Співробітники автосалону досить відповідально підходять до своєї роботи:

• на реалізацію береться не кожне авто (автосалон ретельно відбирає автомобілі для продажу);

• авто проходить якісну передпродажну підготовку (косметичний ремонт кузова і ходової частини);

• перед вчиненням правочину документи на автомобіль перевіряються на юридичну чистоту.

В цілому, ви можете стати господарем дуже хорошого автомобіля без сюрпризів. Але перш ніж ви виберете потрібне авто, вам доведеться об'їздити всі салони міста. Варто враховувати, що потрібної моделі може не виявитися ні в одному автосалоні і вам доведеться чекати невизначений час. До того ж ціни автомобілів, виставлених на продаж в автосалоні на порядок вище середньоринкових цін.

Покупка уживаного автомобіля на авторинку

Авторинок це те місце, куди покупець в першу чергу попрямує за старих авто. Але саме тут ви маєте високі шанси потрапити на виверти шахраїв всіх мастей. В наші дні продавцями на авторинку є перекупники. Їх основна мета - якнайшвидше збути автомобіль з рук. Більше ніж у половині випадків вони навіть не мають уявлення про його дійсному технічному стані. Інша ж половина добре обізнана, що вони намагаються продати. Це можуть бути крадені авто або знаходяться в заставі у банку. Ціни в ринкових продавців, звичайно, дуже привабливі, але і ризики дуже високі.

Покупка б/у авто через інтернет

Велика частина покупців воліє вибирати автомобіль через інтернет. В даний час активно розвиваються автомобільні сайти, що розміщують приватні оголошення про продаж авто. Найпопулярніший сайт в Україні авторіа надає вибір серед 250 000 автомобілів. Тут ви зможете не тільки швидко вибрати технічний засіб, але і купити запчастини, знайти кращу автомийку, СТО, почитати свіжі автомобільні новини або обговорити наболілу тему на форумі. В одному місці зосереджена вся корисна інформація про автомобілі. Заходьте на сторінку http://auto.ria.biz/uk/, зручно розташовуйтесь і вибирайте.

Як тільки ви знайдете потрібний автомобіль, призначайте зустріч з продавцем і готуйтеся до огляду автомобіля. Купуючи пробежный авто, ви неодмінно придбаєте ряд проблем. Але, проявивши уважність при огляді, можна скоротити їх до мінімуму:

• візьміть з собою на огляд фахівця, він допоможе виявити слабкі сторони автомобіля;

• зовнішній вид технічного засобу розповість вам про дрібних аваріях і манери водіння власника;

• підвіску краще перевірити під час простого тест-драйву, а для більш поглибленої перевірки наслідків їзди по українським дорогам заженете авто на підйомник.

Старий автомобіль, обраний з додержанням простих правил, швидко виправдає свою ціну перед новим господарем.