• Головна
  • Служба безопасности Украины вызывает на допрос "главу ЛНР"
17:06, 11 березня 2016 р.

Служба безопасности Украины вызывает на допрос "главу ЛНР"

СБУ вызывает на допрос главаря террористической организации "ЛНР" Игоря Плотницкого.

Об этом говорится на сайте СБУ.

ПОВІСТКА

про виклик підозрюваного Плотницького І.В. 

 

Відповідно до вимог статей 133, 135 КПК України Вам (Плотницькому Ігору Венедиктовичу), як підозрюваному, необхідно з’явитися 17 березня 2016 року об 10 год. 00 хв. у кабінет № 338 слідчого відділу Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області за адресою: місто Київ, провулок Аскольдів, 3а, тел.: (044) 281-54-29, до слідчого в ОВС слідчого відділу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області Смілого І.В. для повідомлення Вам про підозру, допиту як підозрюваного, ознайомлення Вас з матеріалами кримінального провадження №22015101110000142 від 03.08.2015р., за підозрою громадянина України Плотницького І.В. у вчиненні кримінальних правопорушень – злочинів, передбачених ч. 3 ст. 146, ч. 2 ст. 258, ч. 3 ст. 332 КК України, у зв’язку із завершенням досудового розслідування цих злочинів, та одержання копій обвинувального акту і долучених до нього документів у порядку, передбаченому статтями 290, 291, 293 КПК України.

Поважні причини неприбуття особи на виклик (стаття 138 КК України): затримання, тримання під вартою або відбування покарання; обмеження свободи пересування внаслідок дії закону або судового рішення; обставини непереборної сили (епідемії, військові події, стихійні лиха або інші подібні обставини); відсутність особи у місці проживання протягом тривалого часу внаслідок відрядження, подорожі тощо; тяжка хвороба або перебування в закладі охорони здоров'я у зв'язку з лікуванням або вагітністю за умови неможливості тимчасово залишити цей заклад; смерть близьких родичів, членів сім'ї чи інших близьких осіб або серйозна загроза їхньому життю; несвоєчасне одержання повістки про виклик; інші обставини, які об'єктивно унеможливлюють з'явлення особи на виклик.

Наслідки неприбуття на виклик (ст. 139 КК України): Якщо підозрюваний, який був у встановленому КПК України порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі: від 0,25 до 0,5 розміру мінімальної заробітної плати – у випадку неприбуття на виклик слідчого, прокурора;від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати – у випадку неприбуття на виклик слідчого судді, суду. У випадку, встановленому частиною першою цієї статті, до підозрюваного, обвинуваченого, свідка, може бути застосовано привід. За злісне ухилення від явки свідок, потерпілий несуть відповідальність, встановлену законом.

 

Слідчий в ОВС слідчого відділу

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області

капітан юстиції                                                                                            І. Смілий

 

9 березня 2016 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Плотницкий #СБУ #вызов #допрос
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...