• Головна
  • Як убезпечити свій бізнес: фахівці розповіли про новий договір страхування
Новини компаній
17:00, 14 лютого 2020 р.

Як убезпечити свій бізнес: фахівці розповіли про новий договір страхування

Новини компаній

За поточний рік надзвичайники Харківщини загасили понад 97 тисяч пожеж та врятували 2,5 тисячі людей. Майже у всіх цих випадках постраждалі зазнали не тільки моральної, а й матеріальної шкоди. Тому час не зволікати та приділити увагу захисту від непередбачених фінансових витрат.

У сегменті малого і мікробізнесу працюють тисячі успішних компаній, які задоволені динамікою свого розвитку і не звертають уваги на потенційні загрози у вигляді певних подій, які можуть завдати шкоди подальшому процвітанню. Як правило, відбувається це через відсутність несприятливих явищ. Але що буде відбуватися, коли почнуться серйозні проблеми? Як вчинити, якщо через стихійне лихо на кілька днів або тижнів пропаде електрика? Що робити, якщо в пожежі згорить все обладнання і тільки що закуплена партія товару? Не кожен власник підприємства здатний покрити витрати з власної кишені. Єдиним вірним рішенням проблеми стає страхування.

6y7icPZQVbFcS9LZlz2zd-02o12B7EjXgic8xXV5mH5dT-CIVf4dlpibsIfqonq_mlWYr_FwxuGUr1HhOx-401Y0Yaa5-TbaInrAQ33MMAymo1XhtXX8MzwgdzvS9dlAabKIhFyutHTfb_bJCg

За допомогою нового продукту від Приватбанку, застрахувати свій бізнес можуть як юридичні особи, так і фізичні - підприємці, незалежно від сфери діяльності та розміру капіталу. Тобто, підприємець може придбати комплексну страхову програму для бізнесу, яка включає страхування декількох груп ризиків.

За допомогою нової програми клієнт може застрахувати рухоме і нерухоме майно, товарні залишки та навіть скляні елементи. До ризиків, які передбачають страхування відносяться всі частини будівлі. Зокрема, фундамент, стіни, підвали, вбудовані конструкції, ліфти, дах, покрівля, сходи, міжповерхові перекриття, балкон / лоджія, стяжки підлоги, двері, вікна, підвіконня та зовнішні скляні елементи.

Послуга «Бізнес-захист» гарантує й відшкодування у разі пошкодження продукції виробництва, виробничих запасів, сировини та будь-яких інших матеріалів. Також у разі оформлення програми можна захистити майно третіх осіб. Є можливість навіть отримати компенсацію фінансових збитків навіть у разі кібервимагання та зараження IT-системи комп'ютерними вірусами.

Договір «Бізнес-захисту» покриває не лише наслідки стихійного лиха, але й протиправні дії людей, а саме: грабіж, розбій та інші навмисності зловмисників. Також до страхових подій включені: пожежі, наїзд наземних транспортних засобів та будь-які непередбачені фінансові витрати.

Rkspw6-P6FddH39E8Nvs10frTCfWhXCXksEhnrr9FzQSty90mvrfSzRwacaT0FCe1AKYWA4BtDDv2dIKaggPN1XMv73jxZSpe-tUer087-64H42835bHOWJjqdsohXbXAK8vfMpotQactP7mjg

Які переваги? Все дуже просто. Банку не потрібен огляд вашої нерухомості і кібер-аудит. Оформлення страхування займає всього 5 хвилин - у відділенні банку або дистанційно - в Приват24 для бізнесу. 

Що потрібно від вас? Все зрозуміло. Адреса застрахованого об'єкту та регулярний платіж за послугу.

Владислав Зайцев, юрист юридичної компанії «Арес»:

«Якщо Ви хочете мати якісне і дієве страхування бізнесу, підходьте до цього питання відповідально, користуючись послугами професіоналів. Якщо ж Ви вважаєте себе знавцем у всіх питаннях і готові самостійно укладати такі договори, зверніть увагу на необхідність: а) узгодження всіх умов договору та їх пріоритету над Правилами страхування і б) уважного читання Правил страхування, щоб розуміти, що ж саме в результаті Ви придбали. Укладення договору страхування є річчю добровільною, тому, укладати договір або ні, має вирішувати сама особа, якщо вона заінтересована у цьому і має певну необхідність.»

Договір укладається на рік, але оплачувати страхування клієнт може щомісяця. Приватбанк пропонує клієнту на вибір три пакети при оформленні страхування «Бізнес-захисту». Відмінність між пакетами страхування полягає в страховій сумі, на яку укладається договір. Існує три пакети страхування: «Стандарт», «Еліт» та «Люкс».

GZkf7zwtFLIf0-o5ziTGigu1ydo6nW_UNh2kz6CQHs7w1CjoAFQVIPmb5srGKcBh2Mwlcy-O2nmlWmpk6VAUGCorUVtoZcrZNwTH4uAy_1S0ykkn1tZTJg-C_tmmuxfioDz3zkmvisMOXWPa7g

Юрій Проценко, представник бізнесу:

«Програма «Бізнес-захист» зручна для тих, хто цінує свої гроші та час. Кожен підприємець хоче бути впевненим в завтрашньому дні. Для мене важливо знати, що у будь-якій ситуації, яка б не трапилася на моєму підприємстві – непередбачені фінансові затрати швидко покриються надійним страховиком. Особисто для себе я обрав пакет «Люкс». Сплачую 400 гривень на місяць, а в гарантію отримую страховку на мільйон гривень від Приватбанку. В мене велика компанія, тому я повинен застерегти себе та свої працівників від можливих ризиків».

Страхова сума пакету "Стандарт" становить 250 тисяч гривень, а щомісячний страховий платіж, який повинен заплатити клієнт - всього 100 гривень або 1200 гривень на рік. Якщо клієнт обирає пакет "Еліт", то у разі непередбачених обставин, компанія отримає страхову суму у розмірі 500 тисяч гривень, а щомісячний страховий платіж становитиме всього 200 гривень або 2400 гривень на рік. Пакет"Люкс" - є максимальним. Його страхова сума мільйон гривень, а щомісячний страховий платіж - всього 400 гривень або 4800 гривень на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...