18:31, 13 березня

Не всі однакові

Більшість емігрантів з росії, які проживають в усьому світі, не бажають мати з кривавим режимом путіна нічого спільного. Тисячі етнічних росіян висловлюють підтримку українцям, які потерпають від свавілля російського агресора, виходять на мітинги, збирають кошти на допомогу постраждалим в Україні.

У перший же день війни, 24.02.2022 року, журнал російської еміграції в Чехії «Російське слово», який існує ще з першої хвилі російської еміграції, розмістив заяву в якій різко засудив злочинні дії путінського режиму та призвав демократичне людство зупинити криваву війну, яку розв’язала Москва проти України, пише політолог Юрій Федоренко у своєму блозі на Цензор.нет.

На запитання з радянської пісні "Чи хочуть російські війни?" сьогодні може бути дана єдина і однозначна відповідь: «хочуть!». Якщо, звичайно, розуміти під «російськими», як це прийнято в публіцистиці, російську владу та її електорат, її армію, чиновницький апарат і парламентські партії. Вони без війни жити не можуть. історія ХХ століття - це суцільні криваві війни, в числі ініціаторів головних з яких, світових, були і "російські". (1968), Грузію (2008), Україну (2014). Чергова війна, яку розв'язала Росії своїми неприборканими імперіалістичними та мілітаристськими прагненнями відродити Радянський Союз і знову підпорядкувати собі країни колишнього табору соціалізму, викликають у нас гнівне засудження. Якщо людство хоче жити у ХХІ столітті інакше, ніж у столітті ХХ, столітті перманентних війн, воно має єдину волю, єдине слово і єдину тверду дію зупинити війну в Україні. Президент росії в. путін разом із бандою своїх підлеглих має сидіти на лаві військових злочинців у Гаазі. Закликаємо керівництво Чеської Республіки, всі європейські країни, США, весь цивілізований світ покласти край російському мілітаризму, відновити дотримання міжнародного права, права людини на життя, права на вільний вибір шляхів розвитку."

Крім того, на сторінках журналу надруковано звернення до посла РФ у Чехії з вимогою надати нерухомість російського посольства в Чехії для розміщення українських біженців, мова насамперед про "Російський будинок", російську школу і десяток подібних об'єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...