• Головна
  • Чому Зелена карта на KIRINS це вигідно?
Новини компаній
15:30, 28 липня

Чому Зелена карта на KIRINS це вигідно?

Новини компаній

Зелена карта – це міжнародний аналог національних страхових полісів, які власники автотранспортних засобів оформлюють для того, щоб страхувати свою цивільну відповідальність під час настання з їх вини страхового випадку. Грін карта на авто, замовити яку можливо за адресою https://kirins.com.ua/zelenaya-karta/, діє лише на маршруті прямування автомобіля по іноземним країнам, тобто не в межах країни реєстрації транспорту. Втім, вона є обов’язковою для міжнародних автомобільних подорожей, а її відсутність тягне штраф в розмірі 1000 Євро.

Наші пропозиції

Попит на Зелені карти з початком війни виріс. Українці, рятуючи своє життя, більше не відвідують Європу в туристичних та ділових цілях, тож їх подорожі є змушеними, на чому не можна наживатися, як це роблять недобросовісні страховики, що користуються ажіотажем і страхом. Саме тому харківська компанія KIRINS будує цінову політику на демократичних, прозорих і зрозумілих засадах, не обтягуючи змушених переселенців неоправданими видатками.

Ціна Зеленої карти в компанії KIRINS, дізнатися про яку можна за посиланням https://kirins.com.ua/, по кишені кожному автомобілісту і не залежить від його соціального статусу, марки авто чи обсягу двигуна, адже наша ціль – задоволення громадських потреб, а не заробіток на стражданнях власного населення.

До інших переваг нашого страхування відносяться:

  • Можливість замовлення електронного поліса з його реєстрацією в єдиній електронній базі;

  • Зрозумілі та прозорі умови договору, страхових виплат;

  • Орієнтація в роботі на кількість задоволених клієнтів;

  • Наявність знижок на оформлення Зеленої карти – дешевше буває лише підроблений поліс;

  • Мінімальний час очікування, дуже актуальний в умовах мінливих воєнних подій;

  • Виключно офіційне страхування;

  • Чесне та повне виконання зобов’язань по виплатам страхових сум.

На відміну від багатьох інших страховиків, компанія KIRINS не посилається на війну як на привід для ухилення від страхових виплат. Звісно, оформити Зелену карту можна і за кордоном, і при його перетинанні, втім, нове оточення, мовний бар’єр та нюанси іноземної бюрократії не дуже сприяють спокійному та швидкому проходженню цього процесу. Отже, немає жодної розумної причини, чому б не замовити Зелену карту завчасно перед поїздкою, і в Україні. А допомогти вам в цьому може страхова компанія KIRINS.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...