• "Зоря" перемогла "Університатю" у першому матчі Лізі Конференцій
23:08, 4 серпня 2022 р.
Надійне джерело

"Зоря" перемогла "Університатю" у першому матчі Лізі Конференцій

Цього тижня обидва українські клуби, які грали в єврокубках, порадували нас перемогами. Слідом за "Динамо", яке напередодні обіграло австрійський "Штурм", відзначилася і "Зоря". Луганчанам також вистачило одного забитого м'яча, щоб завдати поразки румунському клубу "Університатя".

Перший тайм пройшов із невеликою перевагою луганчан, які більше володіли м'ячем. Щоправда, небезпечних моментів практично не створювали. Запам'ятався хіба що епізод, коли Кабаєв на 35-й хвилині пробивав з-за меж штрафного майданчика - м'яч, який лише поглядом проводжав голкіпер, ледве розминувся з рамкою воріт, пише Терикон.

Забити ж переможний м'яч "Зорі" вдалося в дебюті другого тайму. Спочатку воротар гостей врятував свою команду, потягнувши м'яч з-під перекладини після удару Кабаєва. Однак луганчани відразу виконали кутовий, і Нагнійний головою переправив м'яч у сітку - 1:0.

Що ж, враховуючи всі обставини, непогано для початку. Матч-відповідь відбудеться 11 серпня в Румунії.

«Зоря» (Луганськ, Україна) - «Університатя» (Крайова, Румунія) - 1:0 (0:0)

04.08.2022 р. Ліга Конференцій. 3-й раунд кваліфікації. Перший матч.
Четвер, 20:30. Стадіон: «Арена Люблін» (Люблін, Польща).
Температура: 23°С.

Головний арбітр – Георгі Давідов (Болгарія).