• Головна
  • Шлюб: розлучаємось по закону і марних сподівань – поради
Новини компаній
17:00, 1 вересня 2022 р.

Шлюб: розлучаємось по закону і марних сподівань – поради

Новини компаній

Навіть закохані до нестями один в одного, можуть прийти до питання розриву шлюбу у законний спосіб. Люди змінюють своє ставлення один до одного, а симпатія перетворюється у зневагу, ненависть і навіть бажання знищити іншу людину. Це тонка матерія почуттів, в якій юристам робити немає чого. А от де їх роботи багато – це питання офіційного розлучення. Адже розірвання шлюбу та його юридичний, адвокатський супровід є непростим завданням для грамотного юриста і адвоката. У кожної зі сторін під час офіційного розлучення, є свої права та обв’язки і втручання адвоката може схилити одну з сторін до справедливого розподілу майна та батьківських прав. Саме у цьому, захисті прав допоможуть професійні адвокати. Спробуємо пояснити чому їх допомога вкрай важлива, особливо у таких делікатних справах.

Шлюб: розлучаємось по закону і марних сподівань – поради, фото-1

Емоційний фон клієнта та безстороння прохолода адвоката

Перше, що варто згадати у процесі з розлучення – адвокати є професійними юристами із логічним мисленням. І їм немає потреби перейматись емоціями під час роботи з клієнтами. А от для клієнтів розірвання шлюбу є саме емоційно насиченою подією. Тому замість пошуку розумного компромісу рішення можуть бути у діапазоні:

  • нічого і ніколи йому чи їй не віддам;
  • хай забирає все і одразу без компенсацій;
  • мені все одно – хай буде як буде.

Уникнути таких необачних рішень допомагає саме адвокат. Адже час емоцій мине і потім такі дії можуть стати причиною негативного самопочуття, втрати контролю над активами та зрештою – депресій і припинення нормальної соціалізації особи. Для того, щоб цього не відбулось, варто звернутись до професійних адвокатів, про роботу яких можна дізнатись більше на сайті https://satsyk.com.ua/. Адвокатське бюро Романа Сацика пропонує не лише розгляд цивільних справ, але і захист у суді та на всіх етапах розгляду кримінальних справ, справ пов’язаних з регулюванням інших відносин, включно із корпоративним правом.

Як уникнути помилкових надій і реально отримати те, що є бажаним

Численні розповіді про рівність «цивільного» шлюбу стали підставою для того, щоб чимало подружніх пар не реєстрували свої відносини. Насправді, закон не ставить знак рівності між тими, хто офіційно «розписаний» і тими, хто тільки уявно сформував сім’ю. Тому шлюбні відносини дають всі передбачені законом права, а відповідно – обв’язки. Це особливо важливо навіть не в питанні розподілу майна, яке достатньо легко визначити і розділити між екс-подружжям. Все достатньо складно саме із батьківськими правами на дітей, якщо чоловік та жінка не тільки не одружились, але і не записали дитину на справжнього чоловіка. Тоді лише адвокатське втручання, надання відповідних доказів у суді, допоможуть відновити права на батьківство.

Зробити це самостійно достатньо складно і ризиковано, особливо враховуючи строки подання клопотань під час судового розгляду та необхідність виконання різноманітних процесуальних процедур.

І це лише один із прикладів, коли є корисним втручання адвоката під час розривання шлюбу.

Як можна отримати розлучення без зайвого клопоту і нервів

Перше, що варто зробити перед ухваленням рішення про розривання шлюбу – визначитись із цим рішенням самостійно і остаточно. Адже шлюб, за Сімейним кодексом – це вільна згода жити разом, піклуватись один про одного та вирішувати всі, навіть дрібні справи, за бажання, спільно. Тобто це емоційне поєднання людей, а не лише вигідна комбінація соціально-побутових і економічних рішень. Саме тому якщо бажання розлучитись все ж існує, варто оцінити ситуацію ретельно і без емоцій. І усвідомити як діяти далі. Адже якщо чоловік/дружина категорично не згоден на такий крок, тоді, на деякий час, можуть виникнути непередбачувані перешкоди у житті із відчутним дискомфортом.

Адвокат може потурбуватись про те, щоб чоловік чи дружина не змогли у помсту на заяву про розлучення припинити користування транспортом, який спільно придбаний чи не забрати ключі від квартири, які були дарунком на весілля. Тому навіть на першому кроці до особисто вільного життя необхідна підтримка професійного юриста, що знається на тонкощах сімейного та іншого права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...