• Головна
  • Аграрії області призначають зустріч жителям Луганська
13:46, 18 серпня 2009 р.

Аграрії області призначають зустріч жителям Луганська

У суботу, двадцять другого серпня вони чекатимуть городян на святковому ярмарку до Дня незалежності України. Про це повідомив начальник Головного управління агропромислового розвитку Сергій Хворостяненко. За його словами, цей ярмарок обіцяє бути несхожим на решту інших: ані за масштабами, ані за цінами.

Рано вранці двадцять третього серпня луганська Ярмаркова площа цілком і повністю відповідатиме своїй назві. Сюди з усіх куточків області з'їдуться селяни, аби підкинути жителям обласного центру товари від безпосереднього виробника. Зокрема, як обіцяє головний аграрій Луганщини Сергій Хворостяненко, всього на площі перед «Авангардом» чекають до двох сотень вантажівок. Обіцяють все: і жири, і білки, і вуглеводи. За прийнятною ціною.

СЕРГІЙ ХВОРОСТЯНЕНКО, начальник Головного управління агропромислового розвитку обладміністрації: «Мы просим, чтобы цены на продукцию, которая будет предлагаться, были минимальными, мы просим, чтобы перед тем, как участник торгов будет принимать участие в ярмарке, он ознакомился с теми ценами, которые уже есть в городе Луганске и не отпугивал посетителей ярмарки своим недопониманием, а может быть, излишней алчностью. Но как таковой борьбы против корыстливых вести не будем. Будем подсказывать, будем ориентировать, что не ко времени, все-таки праздничное мероприятие».

До речі, пощастило з таким святом лише луганчанам – як жителям обласного центру. Решті міст і селищ в цей день доведеться обходитись звичайними ринками. Ну або ж влаштовувати собі щось подібне в інші дні. Тому, що свято і має бути ексклюзив. Наступного разу ярмарок такого масштабу влаштують тільки на день народження Луганська. Заради збереження тієї ж унікальності. Тому, що попри не дуже врожайний рік, продавати селянам є що. Одних ранніх зернових зібрали мільйон вісім тисяч тонн, до яких додастьсь ще близько ста тисяч тонн кукурудзи, проса та решти пізнього зерна. Щоправда, підвела цього року картопля та соняшник. Щодо першої, то Сергій Хворостяненко обіцяє, що сусіди з центру та півночі країни поділяться. Олійне ж зерно ще просто не вистигло.

СЕРГІЙ ХВОРОСТЯНЕНКО, начальник Головного управління агропромислового розвитку обладміністрації: «Ну вот идет задержка созревания подсолнечника. По традиции, мы уже начинали первые площади убирать в конце августа, а так придётся в первой декаде сентября. А это за собой тянет последствия такие, что будут сложности с подготовкой почвы».

Однак, і тут в наших селян є панацея – новітня техніка. І нехай її ще замало, але для закладання міцного фундаменту нового врожаю розміром у триста тридцять тисяч гектарів цілком вистачає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...