
13:26, 3 листопада 2022 р.
Окупанти повідомляють про обстріл хімзавода "Стирол" у Горлівці, - ФОТО
Окупанти "ДНР" повідомляють, що сьогодні вночі на горлівському хімічному підприємстві "Стирол" було попадання снарідів.
Про це пишуть інформ-ресурси "ДНР" та у соцмережах 3 листопада.
"Внаслідок прямих влучень снарядів пошкоджено заводоуправління та санітарна частина підприємства. Одна людина поранена", - йдеться у повідомленнях.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:02
9 червня
ТОП новини
Оголошення
10:18, 9 червня
10:18, 9 червня
11:28, 5 червня
1
15:25, 29 травня
4
10:18, 9 червня