• Головна
  • Навіщо потрібна охоронна система: ефективний захист оселі від квартирних крадіжок
Новини компаній
13:09, 23 листопада 2022 р.

Навіщо потрібна охоронна система: ефективний захист оселі від квартирних крадіжок

Новини компаній

Найчастіше злодії проникають до будинку через вікна першого поверху. Як їх убезпечити, щоб мінімізувати можливі втрати? Одним з рішень є подключить квартиру к охране в Харькове через встановлення датчиків розбиття скла у вікнах та дверях. 

Датчик розбиття скла — це невеликий пристрій, який, будучи інтегрованим в систему сигналізації, захищає власника від значних матеріальних збитків. Як правильно обрати датчики та де їх встановити, щоб убезпечити свою родину? Розберемося детальніше.

Коли актуально підключення охоронної системи

Крадіжки з приватних будинків, на жаль, є досить поширеним явищем. Зазвичай вони відбуваються під час курортного сезону, але не тільки. Злодії також можуть потрапити до оселі, коли ви перебуваєте на роботі. Професіонали справляються з дверними замками за лічені секунди й навіть здатні пробитися крізь електронні пристрої безпеки. Проте більшість крадіїв вдаються до силових методів — розбивають вікна або б'ють скло. Це призводить не лише до вторгнення у ваше приватне життя та крадіжки майна, але й до руйнувань. Тому варто обладнати домашню автономну сигналізацію добре підібраними датчиками. 

Датчик розбиття скла: принцип дії пристрою для охорони 

Електронний датчик розбиття скла вловлює та аналізує звуки різної частоти. При виникненні низькочастотного звуку (удару), за яким незабаром слідує високочастотний (розбитого скла), він подає сигнал тривоги. Таким чином, спроба злому може бути виявлена ще до того, як злодій опиниться всередині будівлі. 

Увімкнення сигналізації після розбиття скла змусить зловмисника запанікувати і втекти. Тому датчик злому — це хороший спосіб запобігти спробі крадіжки та вжити заходів до того, як буде завдано значної шкоди. Пристрій запрограмований таким чином, що мікрофон ігнорує звуки на визначених частотах від іншого джерела. Виявлення та аналіз амплітуди цих двох частот відбувається тільки в межах охоронної зони. Удосконалений датчик також має функцію виявлення скла з діамантовим огранюванням. Даний тип детектора виявляє розбиття не тільки звичайного, загартованого та ламінованого скла, але й армованого або склеєного.

Де повинен бути встановлений датчик розбиття скла, щоб він був ефективним

Датчик розбиття скла не повинен розташовуватися безпосередньо біля вікна. Пристрої такого типу мають радіус дії до кількох метрів, тому їх можна встановлювати навіть на протилежній стіні приміщення, за яким вони мають стежити. Для будівель зі стандартною висотою доцільно встановлювати датчик розбиття скла на стелі. Важливо, щоб вона не була на межі свого діапазону або за його межами. 

Розміщення сповіщувача в кутку приміщення може перешкоджати його нормальній роботі. Також потрібно мати на увазі, що дуже щільні штори на вікнах, швидше за все, приглушать звук розбитого скла. Тому в приміщеннях, де працюють ці типи детекторів, слід відмовитися від оформлення вікон з важких тканин. 

Які датчики варто встановлювати вдома

Добре продумана система сигналізації — найкращий спосіб убезпечити себе та свою родину. Це зменшить ризик квартирної крадіжки, навіть якщо ви живете далеко від сусідів. Існує багато типів датчиків на вибір, на які варто звернути увагу при плануванні своєї безпеки. Крім датчиків розбиття скла, ви також можете захистити свої вікна за допомогою герконів — пристроїв, які інформують вас, коли вони відкриваються, або вібраційних датчиків, які сповіщають, коли хтось намагається проникнути у вікно або двері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...