• Головна
  • Чи варто купити електронні сигарети новачкам
Новини компаній
09:14, 19 грудня 2022 р.

Чи варто купити електронні сигарети новачкам

Новини компаній

Якщо є охота перейти на бік паріння тільки тому, що це менш шкідливо, варто дізнатися й інші сторони рішення. Насамперед вейп — це метод зменшення негативного впливу канцерогенів та інших небезпечних продуктів горіння тютюну на організм. У цій статті ми приділимо увагу не тільки тому, як безпечно й ефективно замінити тютюнові вироби на електро сигарети, а й як це зробити без наслідків, створивши для себе комфортні умови. Якщо зазирнути у вейп шоп Киев, зробити це можна бюджетно.

Які ризики залучення до електронки?

Ті, хто вперше використовують електронні сигарети, стикаються з деякими особливостями паріння. У сольовій рідині міститься менше нікотину, тому новачки примусово намагаються змусити себе зробити більше тяг, а також збільшити час паріння. Тривалість затяжок зазвичай скорочується під час паління електронних пристроїв у наступні рази, але для формування нової звички потрібен не один тиждень.

Експерти провели кілька досліджень і зробили висновки, що спочатку заливка для курилок споживається у великих кількостях, а затяжки тривають довше, оскільки так відбувається механізм нікотинової компенсації, званий аутотитрацією. Під час куріння з меншим вмістом нікотину кількість споживаної рідини подвоюється, але ефект не є повним, а концентрація речовини в крові нижча.

Чи варто купити електронні сигарети новачкам, фото-1

Сучасні ПОДи для вейпінгу вирізняються безліччю налаштувань, які знижують вплив канцерогенів на організм у чотириста разів порівняно з класичними тютюновими виробами. Однак електронки неспроможні до кінця позбавити парильників негативного впливу токсичних речовин. Рівень інтоксикації в цьому випадку відповідає кількості спожитої заправки.

Як електронна сигарета допоможе кинути палити

Вирішивши позбутися згубної звички з використанням електронних сиг, не варто тішити себе, що це станеться швидко і легко. Зрозуміло, назвати ефективними такі методи, як жувальний тютюн або нікотинова жуйка, не можна. Однак, з іншого боку, вейп дасть можливість плавно і без впливу на нервову систему змінити залежність. Кинути палити класичні тютюнові вироби за допомогою електропристрою набагато простіше, ніж під час використання вищезгаданих засобів, бо процес вейпінгу нагадує звичайне куріння, тобто в ньому немає нічого незвичайного.

Переваги вейпінгу полягають у такому:

  • Менш шкідливий. Рідина містить тільки один шкідливий інгредієнт — нікотин. Пропіленгліколь, рослинний гліцерин і дистильована вода нешкідливі для здоров'я людини. Водночас тютюнові вироби вміщують понад 4000 токсичних речовин, частина з яких є канцерогенами.
  • Бюджетний. Рідини на основі сольового нікотину для вейпа обійдуться набагато дешевше. Це ж актуально і для купівлі одноразових електронних сигарет.
  • Відсутність пасивного куріння. Цей плюс необхідно враховувати, якщо поруч із вами постійно перебувають люди, які категорично проти тютюнового диму і не хочуть наражати себе на небезпеку. У парах жижки міститься приблизно в 50 разів менше нікотину, ніж у димі. Тому жителі вашого району можуть не турбуватися про здоров'я.

Крім того, ми хотіли б звернути вашу увагу на те, що вейпи абсолютно пожежобезпечні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...