• Головна
  • Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту
блог
11:46, 7 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту

блог
Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту

Немає майбутнього там, де є російська влада. У такому становищі опинилася Алушта, розташована в тимчасово окупованому Криму.

Команда Kiborg розповідає, які галузі життя міста зазнали розладу через окупаційну політику.

Адміністрація міста

Росіяни знають, як вдертися на територію незалежної держави, а як організовувати керівництво — ні. Свідчення цього — перелік із 31 невиконаного документа за липень та серпень 2022 року. Найбільше «боргів» за прокуратурою та житлово-комунальним господарством.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-1

Підтверджує некомпетентність окупаційного керівництва звіт з номенклатури справ за жовтень 2018 року. З 14 питань щодо соціального захисту взято до відома 3, з 57 справ із судами різної інстанції виконана 1 справа, а з 87 питань землекористування — лише 17.

У 2017 році відбулася службова перевірка профпридатності «заступника начальника управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства адміністрації Алушти» Чебанова Романа Євгеновича. Комісія визнала втраченими 115 одиниць документів.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-5

У квітні 2022 року «міністерство фінансів республіки Крим» відмовило у додаткових заходах соціальної підтримки й соціальної допомоги педагогічним працівникам і громадянам, що уклали договір щодо цільового навчання з «адміністрацією Алушти». Причиною відмови вказано відсутність бюджетних можливостей.

Політична активність населення

У серпні 2022 року Головне управління міністерства Російської Федерації подало запит «адміністрації» Алушти на звіт з підготовки до проведення Єдиного дня голосування 11 вересня 2022 року.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-9

Явка виборців на голосування склала 37,38% на додаткових виборах у Державну раду та 24,82% — на додаткових виборах муніципального рівня. 

Курорт

Курортне місто Алушта, попри гори, море, історичні пам’ятки та мальовничу природу, має проблеми з наданням туристичних послуг. Влітку 2022 року відбувалися будівельно-монтажні роботи, що створювало незручності в пляжній зоні та береговій смузі. Це спричинило суттєве зниження туристичного потоку, збільшення відмов бронювання готелів, зменшення товарообігу в кафе і магазинах, що призвело до скорочення оподаткування, прибутку підприємців, погіршенню іміджу міста.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-10

У серпні 2022 року «депутат державної ради Республіки Криму» звернув увагу на тривалу реконструкцію парку тільки після звернення містянки. Завдяки громадянці «керівництво» поцікавилося терміном завершення реконструкції парка.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-11

Безпека

Дбати про власну безпеку мешканцям Алушти доводиться самостійно. До серпня 2022 року «адміністрація» співпрацювала з фірмою, в якої було відсутнє фінансування на облагородження й організацію рятування громадян на воді.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-12

«Головне управління МНС Росії у Республіці Криму» повідомило про різке зростання нещасних випадків на воді. З початку 2022 року до липня сталася 31 надзвичайна ситуація на водному об’єкті. Порівняно з аналогічним періодом попереднього року кількість нещасних випадків збільшилася на 210%.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-13

Назад у минуле

Доки весь світ розвивається і йде вперед, РФ застрягла в минулому і хіба що подекуди намагається робити кроки до вдосконалення умов життя. Ця політика поширюється і на тимчасово окуповані Росією території. Тільки взимку 2022 року «керівництво» Алушти розглянуло такі питання, як дослідження будівель, що потребують термінового капітального ремонту, виділення фінансів на ремонт дахів у школах і дитячих садках, здійснення капітального ремонту на дорогах та облаштування громадських туалетів для водіїв громадського транспорту на кінцевих зупинках.

Окупована Алушта: адміністрація з боргами й будинки містян без ремонту, фото-14

Даремно очікувати від Росії прогресу. Це наочно зрозуміло мешканцям Алушти, які тільки у 2022 році дочекалися розгляду необхідності капітального ремонту будівель і доріг. Окупаційна влада обійняла керівні посади, однак питання щодо завершення реконструкції парку мають вирішувати містяни, педагоги залишаються без соціальної підтримки, а кількість нещасних випадків на водних об’єктах зростає. «Адміністрація» справляється хіба що зі складанням списків неопрацьованих документів.

Використані в статті документи можна завантажити за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крим #Алушта #окупація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...