• Головна
  • Колаборанти з так званої «ДНР» плачуться, що опинилися в гіршому становищі, ніж російські регулярні війська
блог
14:38, 13 березня 2023 р.

Колаборанти з так званої «ДНР» плачуться, що опинилися в гіршому становищі, ніж російські регулярні війська

блог
Колаборанти з так званої «ДНР» плачуться, що опинилися в гіршому становищі, ніж російські регулярні війська

Ряд російських ресурсів та телеграм-каналів пишуть про проблеми так званих добровольців у «ДНР».

Навіть підконтрольні Росії ресурси почали писати, що більшість добровольчих загонів поглинаються більш успішними та досвідченими відділами регулярної армії рф, які мають великий досвід ведення оперативно-тактичних дій та інших спеціальних операцій, але гостро потребують живої сили, пише "ОРД".

Варто звернути увагу на масовість подібних повідомлень у соцмережах, а також у ЗМІ, а саме про нерівні умови служби добровільних загонів та регулярної армії.

Судячи з кількості різних постів, ця тема набирає обертів, стає гострою соціальною проблемою і не обіцяє нічого доброго для військового керівництва армії російської федерації, особливо під час пікової фази так званої «СВО».

«…Вони (добровольчі загони – ред.) не отримують такі ж пільги та умови як і регулярні російські військові, зокрема це стосується медичного обслуговування, бойового оснащення і, звичайно, відношення серед колег.Так тепер ці добровольчі підрозділи повинні виконувати накази інших командирів, тим самим порушуючи вже усталену дисципліну та норми поведінки окремих добровольчих загонів, які не звикли до виконання завдань поставлених командирам, що не заслужили цього.».

«…добровольці відзначають, що вони не доотримують бойових виплат на тому ж рівні, що й регулярні війська, хоча найчастіше від них командування вимагає набагато більшого, не зважаючи на їх втрати.Ставлення в медичних таборах також залишає бажати кращого, часто добровольці обслуговують в останню чергу, якщо взагалі обслуговують».

Найбільше постів про добровольців із «Союзу Донбасу».І як пишуть паблики, ця Спілка добровольців Донбасу вже була «поглинена» і її члени беруть участь в окремих групах безпосередньо під керівництвом МО РФ.

Щоб ситуація не стала катастрофічною і не призвела до поразки армії Росії, Голова Спілки добровольців Донбасу Олександр Бородай на початку лютого запропонував створити нове військове з'єднання.Бородай, звернутися до керівництва Росії з проханням про створення нового військового з'єднання, що складається з добровольців.

«З'єднання — це починаючи від бригади і вище.Що таке бригада…, це власна артилерія та ремонтна рота.Це власна бронетехніка», - заявив Бородай.

Хто координуватиме і керуватиме подібними сполуками він не відзначив.Виходячи з аналізу публікацій на російських «турбо патріотичних» пабликах, на даний момент більшість командирів окремих «добровольчих формувань» відмовляються виконувати та надавати свій персонал керівництву МО РФ, аргументуючи це найгіршими умовами та ставленням.

Резюмуючи сказане, можна констатувати, що проблеми російської воєнщини почали активно вихлюпуватися назовні.При цьому все це відбувається на тлі самознищувальних атак «Вагнера» на Бахмут та кидання мобіків на укріпрайони українських військ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДНР #колаборранти #росія #Бородай #Донбас
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...