• Головна
  • Бронежилет цивільного має відрізнятися від броні військових
Новини компаній
18:30, 30 березня 2023 р.

Бронежилет цивільного має відрізнятися від броні військових

Новини компаній

Традиційно бронежилети були надбанням військовослужбовців та правоохоронців. Однак сьогодні цивільні громадяни та охоронці також використовують їх для захисту. Існує велика різниця в загрозах, з якими стикаються військовослужбовці й цивільні. Існує також багато міфів і хибних уявлень про те, кому за законом дозволено мати й носити броню. Громадянам доступний бронежилет, купити який можна без обмежень.

Бронежилет цивільного має відрізнятися від броні військових, фото-1

Суть полягає в тому, що цивільним особам потрібен доступ до бронежилетів, коли вони відчувають, що їх особиста безпека під загрозою. Незалежно від того, наскільки правоохоронці намагатимуться запевнити вас у вашій безпеці. Тому цілком логічно носити бронежилет, коли ви відчуваєте загрозу власному життю.

Броня потрібна тим, хто працює у зоні бойових дій чи у містах, де високий ризик ураження уламками. Насамперед це журналісти, медики, волонтери. Військові також носять броню, тому важливо, щоб амуніція цивільних осіб мала максимальні відмінності.

Сьогодні в Україні запускають проєкти з виготовлення спеціалізованих бронежилетів для різних професій.

Бронежилет цивільного має відрізнятися від броні військових, фото-2

Бронежилет для медичних працівників

Багато противників бронежилетів для медиків вважають, що вага та розмір броні можуть перешкоджати людині виконувати поставлене завдання та надавати допомогу пораненим. Проте якщо під час роботи медичного працівника поранено або, що ще гірше, вбито, він не зможе працювати зовсім.

Жилети медика та солдата повинні мати різний дизайн — це вимога, щоб не переплутати медичного представника та військовослужбовця. Якщо військові моделі мають камуфляжний або піксельний малюнок, то спеціалізовані жилети медиків часто пофарбовані в червоний колір з білим хрестом. Можливі інші варіанти дизайну, але головне, щоб здалека можна було ідентифікувати людину як представника медичної галузі.

Коли медики працюють у зоні бойових дій, найбільшу небезпеку становлять не кулі, випущені з великою швидкістю, а уламки. Для цього необов’язково носити важку оборонну броню 4-го та 5-го класів. Жилет з м’яких матеріалів, частіше з надвисокомолекулярного поліетилену, здатен впоратись з загрозою. Разом з цим він легкий — весь жилет важить не більше 3 кг.

Незалежно від того, який рівень захисту обрано, важливо, щоб жилет ідеально сидів і не втрачав свого оптимального положення при кожному русі. Занадто великі жилети можуть зміщуватись при кожному русі та залишати певні ділянки тіла незахищеними, а тому вразливими для нападу.

Бронежилет для журналіста

Волонтери та журналісти також часто ведуть проєкти там, де існує небезпека ураження первинними та вторинними уламками. Через це вимоги до бронежилетів аналогічні — достатній клас для зупинки уламків, невелика вага, хороше прилягання до тіла. Плити або жилети з м’яких матеріалів підходять для журналістів.

Броня повинна бути чорною чи темно-синьою, але головний елемент — напис «Преса» або «Press». Звичайно, представники ЗМІ та волонтери можуть вдягти важку броню, щоб підвищити рівень захисту. Для цього можна купити плитоноску та пластини класу 4 або 5. Головне, щоб дизайн був іншим і максимальні відмінності від військових моделей.

Придбати якісні плити та плитоноски ви можете в магазині «Арсенал Патріота». Компанія не тільки продає захисне спорядження, а й виготовляє власні плити, використовуючи сучасні матеріали, технології та обладнання.

Головна вимога до цивільних бронежилетів — їх візуальна відмінність від оборонних моделей. Так ніхто не переплутає людей у зоні бойових дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...