• Головна
  • Розширено перелік професій, які переселенці можуть отримати для навчання за ваучером
21:40, 30 травня

Розширено перелік професій, які переселенці можуть отримати для навчання за ваучером

Розширено перелік професій, які переселенці можуть отримати для навчання за ваучером

З 25 травня розширено перелік професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Як повідомили 62 у Донецькому центру занятості серед професій, які були додані до переліку, є електромонтер, бетоняр, машиніст тепловоза, дорожній робітник, монтер колії, стюард тощо. Також оновився і список спеціальностей, за якими можна пройти навчання. Наразі до нього входять: озброєння та військова техніка, підприємництво та торгівля, дошкільна освіта, дизайн, туризм і рекреація, фізична культура і спорт тощо.

Відтепер оновлений перелік включає в себе 123 професії (до цього було 70). З ним можна ознайомитись за посиланням

Ваучер дає особі право на підготовку/перепідготовку за іншою спеціальністю та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи безпосередньо у роботодавця. Для його отримання до центру зайнятості подається заява та необхідний пакет документів в залежності від категорії населення. Особа повинна мати професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту та не бути зареєстрованою в службі зайнятості як безробітна.

Якщо Вас зацікавила пропозиція опанувати іншу спеціальність або робітничу професію, звертайтеся до фахівців центру зайнятості.

Виникли питання чи потрібна детальна консультація? Дзвоніть за номером call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно 0 800 33 61 67.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #навчання #ваучери #професії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Все, що важливо для переселенців з Луганщини, - гуманітарна допомога, програми для отримання житла, пенсії тощо. Успішні історії внутрішньо переселених осіб
Оголошення
live comments feed...