• Головна
  • Вік - не вирок: 83-річний велосипедист із Сєвєродонецька переміг у Х Всеукраїнських літніх іграх для ветеранів спорту
16:57, 20 червня 2023 р.

Спортсмени з Луганщини гідно представили регіон на Х Всеукраїнських літніх іграх ветеранів спорту пам’яті видатного велосипедиста М.М Баки, що тривали у Білій Церкві Київської області з 14 по 18 червня 2023 року. Євген Кривко виступав у 10-й віковій категорії 75+, а Євген Ігнатов - у віковій категорії 80+.

Обидва  спортсмени з Сєвєродонецька, - повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської ОДА.

sM35p5JZt_JN4qeatZdbNqqNSX8R9jdFcnJGQnkXOWwJYNO53JpVnw7X1ZgzV4iUme5djuMDYu_A8gzUQm1F33R2N9mKE6tXqk2T72Usa9fOjQHPqPH9_ZLow8w7ONlIhhjJwOSo5uutN4JWKqSvduA

Фото з Фейсбук-сторінки Управління молоді та спорту Луганської ОДА

За інформацією управління,  ці змагання є одними з етапів підготовки до Кубка Світу. У змаганнях на шосейному велосипедному спорті взяли участь ветерани з усієї України в 11 вікових категоріях. Переможцем став 83-річний Євген+ із Сєвєродонецька. Пан Євген виборов перемогу за підсумками результатів у трьох дисциплінах: індивідуальній гонці, груповій гонці на 20 кілометрів та гонці в гору на 1,5 кілометри.

JV5fvzs96BRGGQvFjWIbG7RkXL2Z_oKEVyxghJ3gXDAFExHlT1S5IlqRtYMAs46As6hHQFgULiEZ4LCwVf_59bEttBENJgzSaDQmUKCSMOKMWEtrnQX25AKYdoUxVRYz6bHZEMM50DsJpUx5_304tvY

“В наших вікових категоріях було небагато учасників, проте вони дуже сильні. До прикладу, в моїй категорії був Леонід Гончарик, який має величезний досвід в подібних змаганнях, майстер своєї справи. На жаль я програв йому в індивідуальній гонці, хоча і  лише хвилину. Проте я виграв гонку “в гору” 1.5 км та на наступний день групову гонку. Це компенсувало мені програш та дало змогу обійти конкурента і перемогти в цих змаганнях, взявши кубок”, - розповідає Євген Ігнатов.

fnaCrlXJc46PVWONJJWgI2qUchMnsyn_KGD-LhcS_c8w3tuhVJGX4TYILO0f6jwhfOdQrXsWgPCLnkiBH0TZ-JL9-PJ1Zz_um9t9EesSy12NS_vLqvWGglEQhS-26vKrCjl26RnHyGo8n-4HIJV92kQ

Наразісєвєродонеччанин готується до майбутніх змагань, зокрема, й до Кубку Світу, демонструючи неймовірну фізичну форму та присутність духу. Євген Ігнатов – спортсмен зі світовим ім'ям, який започаткував велоспорт у Сєвєродонецьку понад 50 років тому. За цей час він виховав майже півсотні майстрів спорту. “Мудрий наставник, надійний друг, відмінний колега, людина в житті дуже щира і добра”, - кажуть про Євгена Васильовича ті, хто  його добре знає. - Його енергії можуть позаздрити й молоді. Він завжди оточений юними велоспортсменами, з яких вирощує справжніх зірок”.