• Стрибун у воду з Луганщини представить Україну на Олімпіаді-2024
19:29, 17 липня 2023 р.

Стрибун у воду з Луганщини представить Україну на Олімпіаді-2024

Олексій Середа з Луганщини на Чемпіонаті світу у японській Фукуоці здобув срібну медаль світової першості.

Про це повідомила Федерація зі стрибків у воду України на своїй сторінці у фейсбуці.

Олексій разом зі своїм партнером Кирилом Болюхом набрав 439,32 бали у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. У півфіналі спортсмен посів спочатку четверте місце, а у фіналі продемонстрував другий результат, поступившись спортсменам з Китаю.

Окрім медалей, Олексій отримав олімпійську ліцензію для участі в Олімпійських іграх-2024, які відбудуться у Парижі. Це буде друга Олімпіада у кар’єрі молодого спортсмена.

Нагадаємо, що Олексій Середа – наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду. Нещодавно отримав дві золоті медалі та став чемпіоном Європейських ігор-2023, які проходили у Жешуві (Польща).