• Велоспортсмени Луганщини здобули шість медалей на змаганнях у Кам'янці-Подільському
19:55, 17 липня 2023 р.

Троє луганчан стали призерами змагань чемпіонату та кубка України з багатьох видів велосипедного спорту, який проходив у Кам’янці-Подільському Хмельницької області.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі.

Катерина Набережна здобула друге місце у чемпіонаті України «ХСО», а також стала другою в командному чемпіонаті України у «шорт-треці». В її активі ще й друга сходинка на ІІ етапі кубка України «ХСО».

Данило Сурженко здобув перше місце в командному чемпіонаті України у «шорт-треці», друге - на ІІ етапі чемпіонату України «елімінатор».

Дмитро Антіпов виборов срібну медаль у командному чемпіонаті України в «шорт-треці».

До змагань спортсменів підготував тренер Сергій Воронін.

Національні змагання з велосипедного спорту проходили у Кам'янці-Подільському з 12 по 15 липня 2023 року. До змагань долучилися понад 200 спортсменів з різних регіонів України, у тому числі участь взяли представники з Луганщини.