• "Зоря" зіграла внічию у першому матчі Ліги конференцій, - ВІДЕО
09:00, 22 вересня 2023 р.

"Зоря" зіграла внічию у першому матчі Ліги конференцій, - ВІДЕО

"Зоря" зуміла відстояти нічию у першому матчі Ліги конференцій. Поєдинок проти лідера чемпіонату Бельгії "Гента" не був простим, але приніс позитивний результат – 1:1.

Не стало сюрпризом, що протягом усього матчу ігрова перевага була на боці "Гента", який на останніх хвилинах пішов на штурм воріт Турбаєвського. Але рахунок було відкрито лише в середині другого тайму, коли Кейперс замкнув простріл Юлсагера з правого флангу, пише "Терикон".

Однак "Зорі" вистачило лише три хвилини, щоб відновити рівновагу. Бельгійці залишили в центрі свого штрафного майданчика Герреро, який у дотик відправив м'яч у сітку. А асистував панамському форварду Кірюханцев, який ідеально віддав з правого флангу - 1:1.

Залишок матчу "Гент" провів в атаках. В одному з епізодів удар Кейперса прийняла на себе штанга. Але не можна не відзначити самовіддану гру луганської команди та реакцію голкіпера. Спільними зусиллями "Зоря" зуміла досягти результату.

2023-24, Ліга конференцій

Зоря - Гент 1:1 (0:0)
Голи: Кейперс, 67 (0:1); Герреро Е., 70 (1:1)

Зоря: Турбаєвський; Боль; Нагнойний (Венделл, 77); Снурніцин; Кирюханцев; Джордан; Яцик; Мишньов (Мічін П., 77); Вантух; Антюх (Волошин Ві., 77); Герреро Е.
Запасні: Сапутін; Жилкін; Данченко О.; Дришлюк; Чурко; Горбач; Бугай; Алефіренко
Попередження: Кирюханцев 86

Гент: Руф; Кандусс; Браун Ар. (Самуаз, 76); Ватанабе Ц.; Торунаріга; де Сарт (Гандельман, 61); Кумс; Геркенс (Фофана М., 61); Фадіга (Юлсагер, 61); Кейперс; Тіссудалі
Запасні: Нарді; Де Шревель; Агбор; Лаге
Попередження: де Сарт 57

#Зоря #Гент #ЛігаКонференцій
0,0
Спецтема
"Зоря" - український футбольний клуб з міста Луганськ. Чемпіон СРСР 1972 року. Команда найвищої Ліги Чемпіонату України - УПЛ, флагман луганського футболу. Президент клубу Євген Геллер