• Головна
  • Електрочайники: критерії вибору та корисні функції
Новини компаній
17:19, 25 вересня 2023 р.

Електрочайники: критерії вибору та корисні функції

Новини компаній

Електричний чайник - незамінний побутовий прилад любителів гарячих напоїв. З ним ви в будь-який момент можете закип'ятити воду для кави, що бадьорить, або зігріває чаю. У статті ми розглянемо основні аспекти, які слід врахувати при виборі моделі, а також розповімо про найбільш потрібні функції.

chayn_7.jpg

chayn_7.jpg

Якими бувають електрочайники та чим різняться

Виділяють три основні категорії електроприладів: простий чайник для кип'ятіння води (з підставкою у формі диска), електрозаварник та термопот.

Перший тип дозволяє швидко довести воду до кипіння, проте споживає більше електроенергії. Прилади другого типу оснащені таймером, в них можна засипати розчинну каву або заварку для приготування напою.

Термопоти з товстою стінкою забезпечують повний контроль за температурою і можуть підтримувати її протягом декількох годин. Підбираючи для своїх потреб електрочайник , зверніть увагу на такі критерії:

  1. Нагрівальний елемент. Прилади з відкритою спіраллю працюють за принципом звичайного окропу. Головні мінуси - високий ризик «згоряння», рясна освіта накипу. Моделі з нагрівальним елементом дискового типу працюють надійніше та простіше піддаються очищенню.
  2. Потужність та обсяг. Чайники потужністю до 1000 Вт із резервуаром на 0,5–0,7 л – оптимальний варіант для використання у «похідних умовах». Вони компактні та невибагливі. Для дому та офісу підійдуть прилади потужністю від 2 до 2,5 кВт ємністю 1–1,5 літра. Можна бути впевненим, що окропу вистачить на всіх членів сім'ї чи співробітників.
  3. Матеріал корпуса. Купуючи дешевий чайник із пластиковим корпусом, є можливість натрапити на низькоякісну модель, яка виділятиме шкідливі компоненти та неприємний запах у процесі роботи.

Рекомендується надавати перевагу продукції перевірених брендів. Моделі з нержавіючої сталі та кераміки міцніші і відносяться до преміум-сегменту, але їхня головна вада — відчутна вага. Прилади зі скляним корпусом та підсвічуванням не лише дозволяють стежити за об'ємом води (більшість моделей мають мірну шкалу), але й створюють приємний візуальний ефект.

Просунуті функції електричного чайника

Сучасні прилади не тільки відрізняються стильним зовнішнім виглядом, але й радують користувачів набором корисних у побуті функцій, таких як:

  1. Автоматичне вимкнення після закипання або за відсутності всередині води.
  2. Таймер із можливістю запуску приладу у заданий час.
  3. Функції підтримки та регулювання температури.
  4. Світлова індикація та звукові сигнали.
  5. Можливість регулювання положення на підставці.

Також важливими аспектами є швидкість закипання, рівень шуму, надійність механізму відкриття/закриття кришки. У деяких моделях кришка відкривається автоматично після завершення роботи, в інших – потрібно натиснути кнопку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...