• "Зоря" поступається "Маккабі" у Лігі Конференцій, пропустивши три м'ячі у першому таймі, - ВІДЕО
10:44, 10 листопада 2023 р.

"Зоря" зазнала першої поразки у груповому турнірі Ліги конференцій, поступившись у Любліні "Маккабі" з Тель-Авіва - 1:3.

Матч сам по собі привертав увагу з огляду на те, що на нейтральному полі зустрілися команди, в чиїх країнах йде війна. Нагадаємо, що поєдинок третього туру, який мав відбутися у Тель-Авіві, перенесено на 25 листопада. А крім того, вже місяць як припинено чемпіонат Ізраїлю, і цей факт мав би позначитися на готовності футболістів "Маккабі", пише "Терикон".

Якоюсь мірою так і сталося. Приблизно з 60-ї хвилини стало видно, що ізраїльтяни втрачають сили і частіше залишаються на своїй половині поля. Втім, це можна пояснити і по-іншому – на той час рахунок був вже 3:0 на їхню користь, і потреби йти в атаку не було.

Тим часом, перший тайм перетворився на "бенефіс" оборони "Зорі". Вже у дебюті підопічні Валерія Кривенцова змушені були починати із центру поля. Люккассен, прийшовши до штрафного майданчика на розіграш кутового, розібрався в ситуації і п'ятою пробив по воротах Турбаєвського. А потім двічі голи-близнюки забивав Перець. Гравець "Маккабі" вривався у штрафний майданчик і пробивав головою, не зустрічаючи опору з боку захисників Зорі.

Прикро те, що у проміжках між результативними атаками суперника луганчани цілком награли на гол. Але реалізація моментів продовжує залишатися великою проблемою Валерія Кривенцова та його команди.

При 0:3 Зорі вже не було чого втрачати, а тому цілком логічно, що команда у другому таймі ще більш активно заграла в атаці. Прикро, але не зарахували гол Мічіна - арбітр, переглянувши епізод, вирішив, що в одній із фаз ефектної атаки гравець "Зорі" перебував в офсайді.

Але без голу номінальні господарі з поля все ж таки не пішли. На 74-й хвилині луганчани провели швидку атаку від свого штрафного майданчика, і Алефіренко пробив у нижній кут. Були в українців шанси забити ще. Останній – вже у компенсований час. Але всі спроби змінити рахунок виявились безрезультатними.

"Зоря" поступається і пропускає "Маккабі" на друге місце у турнірній таблиці групи В Ліги конференцій. За два тижні суперники зустрінуться знову. І, найімовірніше, теж на нейтральному полі.

2023-24, Ліга конференцій

Зоря - Маккабі Т-А 1:3 (0:3)
Голи: Люккассен Д., 7 (0:1); Перец До., 26 (0:2); Перец До., 43 (0:3); Алефіренко, 74 (1:3)

Зоря: Турбаєвський; Снурніцин; Нагнойний (Венделл, 87); Кирюханцев (Чурко, 87); Джордан; Данченко О.; Батагов; Яцик; Антюх (Алефіренко, 66); Мічін П. (Волошин Ві., 66); Герреро Е. (Горбач, 46)
Запасні: Сапутін; Боль; Мишньов; Азіангбе; Дришлюк; Бугай
Попередження: Снурніцин 49

Маккабі Т-А: Москера Ор.; Ревіво (Тургеман, 72); Саборіт; Коен Ав.; Люккассен Д.; Каніховський; Перец До.; Мілсон (Шахар І., 90); Бітон Дан (Біттон Н., 65); ван Оверем (Голоса, 72); Захаві Е. (Давіда, 90)
Запасні: Тененбаум; Давидзада; Нахміас; Йейні; Коен Й.; Масон; Бондозу К.
Попередження: Люккассен Д. 56; Коен Ав. 86