
18:28, 10 листопада 2023 р.
Окупаційна влада на Луганщині фактично ізолює Рубіжне

Потрапити в місто практично неможливо.
Про складнощі та перешкоди в'їзду-виїзду до міста, створені окупантами, повідомили в Луганській ОВА.
“Потрапити до Рубіжного стало ще складніше”, - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, впроваджені кілька місяців тому перепустки на в’їзд/виїзд мали упорядкувати цю процедуру, проте місцева окупаційна влада як зазвичай, все ускладнила, фактично ізолювавши місто.
“Нові перепустки там не виписують, дію попередніх не подовжують”, - поділилися в Луганській ОВА.
Як раніше писали 0642.ua, пропускний режим посилено не тільки в Рубіжному, а й у сусідніх Кремінній та Сєвєродонецьку.
Єлизавета Шибаєва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:01
8 червня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 5 червня
10:18, Вчора
16:31, 30 травня
11:28, 5 червня
08:29, Вчора