• Головна
  • Що таке світлопрозорі пігменти для епоксидної смоли та для чого вони потрібні?
Новини компаній
13:00, 20 листопада

Що таке світлопрозорі пігменти для епоксидної смоли та для чого вони потрібні?

Новини компаній

Світлопрозорі пігменти, що їх використовують для епоксидної смоли, є спеціальними фарбами або ж іншими словами пігментами, що їх можна активно додавати в цей матеріал з метою надання йому кольору та цікавого візуального ефекту. Використовуються такі сучасні світлопрозорі пігменти для того аби можна було забарвити епоксидну смолу та в кінцевому результаті надати будь-якому користувачу можливість створювати напівпрозорі або ж повністю прозорі покриття, що в них світло проймає через епоксид та відповідно підсвічує його і надає всім виробам з покриттями спеціального унікального ефекту.

Що таке світлопрозорі пігменти для епоксидної смоли та для чого вони потрібні?, фото-1

Де саме можна використовувати світлопрозорі пігменти для епоксидки?

Різноманітні світлопрозорі пігменти можна активним чином використовувати в ремеслі та мистецтві. Ці пігменти дають змогу кожному реміснику та митцю створювати ефектні і справді унікальні шедеври. Ці пігменти можна використовувати для виготовлення об'ємних картин з прикрасами та навіть з метою виготовлення підсвічуваних культур й цілого ряду інших арт-продуктів.

А ще такі пігменти в епоксидних покриттях активно використовують задля напівпрозорих або прозорих покриттів, які дають змогу через них приймати та створювати декоративні й архітектурні ефекти. Окремо варто не забувати, що світлопрозорі пігменти використовують в цілях реставрації різних пошкоджених виробів або ж старих виробів. Наприклад, вони можуть бути використані для реставрації:

  • скляних виробів;
  • смолопластикових деталей;
  • та ін.

За допомогою таких пігментів можна також створювати в унікальний та особливий дизайн. Такий матеріал використовують для створення унікального дизайну стільниць з стінами, а ще для дизайну інших елементів інтер'єру. Саме завдяки світлопрозорим пігментам можна буде додавати виробам виразності та кольору. Водночас вдасться досягати отримання привабливих та унікальних ефектів. Такі пігменти дозволяють підсвічувати деталі окремих виробів та акцентувати на них увагу. Завдяки цьому вони будуть ще більш привабливими та точно якомога краще помітними для людського ока.

Де саме в Україні знайти широкий асортимент світлопрозорих пігментів для епоксидної смоли?

Аби у вас була змога придбати світлопрозорі пігменти для епоксидки за доступними цінами, обов'язково завітайте на інтернет-сайт woodepoxy.com.ua відомої української компанії WoodEpoxy. Саме в цьому каталозі ви зможете знайти широкий асортиментний ряд світлопрозорих пігментів для епоксидної смоли на будь-які ваші смакові вподобання та потреби.

Раптом вам знадобиться консультація та професійна допомога, спеціалісти WoodEpoxy завжди залюбки будуть готові вислухати вас, вичерпно проконсультувати та професійно допомогти. Хай там як, а WoodEpoxy – ваше найкраще рішення для початку надзвичайно плідної співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...