• Головна
  • Активний кисень або перекис водню для басейну що краще?
Новини компаній
11:29, 8 лютого

Активний кисень або перекис водню для басейну що краще?

Новини компаній

Власникам басейнів необхідно доглядати за резервуаром з водою, регулярно проводити технічне обслуговування, стежити за тим, щоб вода в ньому була чистою, нешкідливою. Щоб вода в басейні була чистою, безпечною, необхідно її регулярно очищати. Існують різні препарати, що знезаражують воду, які містять активний кисень для басейну. Вода в басейні після дезінфекції цими засобами не має неприємного запаху, є нешкідливою, не подразнює шкіру. Радикал кисню має очищувальні, противірусні, протигрибкові властивості. Радикал кисню виділяється під час додавання у воду спеціальних засобів, які містять пергідроль, перекис водню. До цих засобів можна віднести підготовлений для цих завдань перекис водню певної концентрації, яка становить 37-50 %.

Активний кисень або перекис водню для басейну що краще?, фото-1

Активний кисень або перекис водню? Що краще?

Засіб, який називається - активний кисень - являє собою покращений варіант звичайного перекису водню. Механізм впливу препарату на воду ґрунтується на властивостях вільного радикала кисню, речовина має різні властивості. Через речовини, які містяться (сполуки амонію) дія активного кисню підвищується. Це дає можливість запобігти утворенню мікроорганізмів, водоростей у резервуарі, підвищує бактерицидні властивості. Активний кисень - кисень, що бере участь в окисленні з усіма речовинами, з якими взаємодіє. Активний кисень отримують методом розкладання перекису. У спеціальних засобах, призначених для очищення води, міститься кисень.

Якщо робити дезінфекцію, очищення води в басейнах грамотно, то перекис не буде шкідливий для організму. Необхідно пам'ятати про те, що при вступі в реакцію з іншими речовинами перекис водню швидко розкладається.

Очищення води за допомогою кисню в багатьох великих басейнах, у громадських місцях не застосовується через наявність недоліків цього способу. Активний кисень за швидкістю реакції, за ефективністю є не найкращим варіантом, під час очищення води часто використовується метод хлорування води. Без спеціального активатора активний кисень не зможе усунути мікроорганізми. Для очищення води в громадському басейні рекомендується застосовувати хімію HTH на основі хлору. Додавання пергідролі вимагає використання хімії для ефективності впливу.

Де краще використовувати активний кисень і перекис водню.

Найкращим застосуванням є приватні басейни. Для тих, кому неприємний запах хлору, рекомендуємо використовувати активний кисень у комплекті з активатором, який відновлює роботу активних речовин і подовжує термін використання активного кисню.

Що робити з перекисом водню? Чи можна використовувати його для басейну.

Можна і його використовувати для знезараження невеликих басейнів, але за якістю і за часом роботи він поступається активному кисню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...