• Головна
 • Електромобілі за ціною від 20220$ до 35000$: які можна купити в Україні
Новини компаній
16:30, 26 лютого

Електромобілі за ціною від 20220$ до 35000$: які можна купити в Україні

Новини компаній

З кожним новим днем в геометричній прогресії зростає кількість тих людей, які обирають для себе електромобілі. Для когось ці екологічні та елегантні транспортні засоби – їх перша подорож у світ автомобілів, тоді як для більшості вони все ж стають переходом від бензинових аналогів. Впродовж останніх років електромобілі зростають у популярності та це зовсім не дивно, адже такі транспортні засоби кращим чином відображають зростаючу тенденцію до екологічного розвитку із захистом навколишнього середовища.

Якщо ви також для себе уже прийняли рішення про необхідність придбання електромобіля, тоді обов'язково варто розглянути варіант отримати хороший транспортний засіб саме в Україні. Спеціалісти Day Drive, сучасної компанії, яка допомагає клієнтам підібрати ідеальні авто з-за кордону в Україні, зробили підбір кількох найоптимальніших варіантів електромобілів у ціновому діапазоні від 20220$. Далі про це і поговоримо.

Впевнений лідер продажів серед китайських авто – електромобіль BYD

BYD – відомий китайський виробник електромобілів, який успішно налагодив серійний випуск різноманітних моделей транспортних засобів, що користуються великою популярністю на світових автомобільних ринках. Виробник на регулярній основі пропонує своїм поціновувачам лише нові та вдосконалені автомобілі на електротязі. Водночас у пріоритеті його виробництва незамінним залишається саме дотримання екологічних сучасних стандартів з максимальною комфортабельністю та безпекою експлуатації. Серед найбільш популярних моделей електромобілів BYD, можна виділити:

BYD Han

Надзвичайно потужний та водночас елегантний седан BYD Han, чиї передові технології з відмінною динамікою та високим рівнем комфорту вражають. Якщо ви шукаєте для себе поєднання високої продуктивності із розкішшю, тоді це гарантовано кращий вибір.

Транспортний засіб відрізняє хороший запас ходу – 610 км. Авто розганяється від 0 до 100 км всього за 7,9 сек. Приємним доповненням є наявність повільної та швидкої зарядки. На повільній зарядці автомобіль заряджається – 12,2 год, а зі швидкою зарядкою – 30 хвилин. В BYD Han є 5 зручних місць для сидіння. Приємним доповненням для любителів швидкої їзди стане можливість розвивати максимальну швидкість аж до 185 км/год. В Україні електрокар можна придбати всього від 30220$.

BYD Han

BYD Han

BYD Tang

Багатофункціональний та простий SUV – BYD Tang. Таке авто відрізняється своєю високою прохідністю та просторим салоном і наявністю потужних електричних агрегатів. Електрокар стане чудовим вибором для активного відпочинку з сімейними подорожами. Запас ходу в транспортному засобі – 730 км. Кросовер має виразний зовнішній вигляд та гарні технічні характеристики. Тут є сім комфортних місць для сидіння. Розгін від 0 до 100 км відбувається за 7,9 сек, в той час, як максимальна швидкість – 180 км/год. Електрокар оснащений повільною (16,5 год) та швидкою (30 хв) зарядкою. Придбати такий електрокар в Україні всім охочим можливо буде всього від 35200$.

BYD Tang

BYD Tang

BYD Seal

BYD Seal – дуже стильний електричний та компактний седан, що відноситься до авто представницького класу. Цей транспортний засіб має цілий ряд вагомих для користувачів переваг. Зокрема зараз ми говоримо про запас ходу у 700 км, розгін від нуля до 100 км всього за 7,5 секунди, 5 місць для сидіння, а також наявність швидкої (0,5 год) і повільної зарядки (11,8 год).

Авто розвиває максимальну швидкість до 180 км/год. Якщо ви давно шукали надійний та перевірений транспортний засіб, який стане гарантією безпечної їзди, тоді варто звернути увагу на BYD Seal. До речі, вартість цього чудового авто в Україні станом на сьогодні всього від 30050$.

BYD Seal

BYD Seal

BYD Yuan Plus

Не менш популярним нині є повністю електричний кросовер BYD Yuan Plus, який у своєму салоні може вмістити аж 5 осіб. Автомобіль BYD Yuan Plus є компактним позашляховиком, отримавшим величезну базу коліс, яка гарантує вдосталь місця для посадки в салоні. Транспортний засіб має кілька доступних до замовлення комплектацій. В середньому запас ходу тут аж 510 км. Водночас розгін від 0 до 100 км можна буде здійснити всього лише за 7,2 сек.

Транспортний засіб дуже потужний. Авто розвиває максимальну швидкість до 160 км/год. Якщо детальніше розглядати швидкість зарядки, варто відзначити, що в режимі повільної зарядки електрокар заряджається за 8,64 год, в той час, як зі швидкою – 0,5 год. Якщо ви давно придивлялися до можливості замовити цей автомобіль, не втрачайте гарної змоги придбати електрокар за найкращою в Україні ціною всього лише від 27250$.

BYD Yuan Plus

BYD Yuan Plus

BYD Dolphin

Не менш популярна одна із найновіших моделей лінійки цього бренду – BYD Dolphin. Автомобіль виділяють його компактні розміри та сучасний дизайн і гарний запас ходу на одній повній зарядці – 405 км. Це краще рішення для активного використання у місті. Dolphin – прекрасний приклад відмінного поєднання демократичної ціни та відмінної якості. Надзвичайно функціональний та водночас стильний сучасний хетчбек Dolphin від бренду BYD – унікальне творіння виробника, яке гучно заявило про свою появу не лише вдома, на китайському ринку, але й звісно на міжнародному. Серед вагомих технічних характеристик цього авто:

 • розгін від 0 до 100 км – 10,9 сек;
 • запас ходу на повній зарядці – 405 км;
 • посадкових місць – 5;
 • швидка зарядка – 30 хв, водночас повільна – 6,41 год;
 • максимально можливий розгін швидкості до 160 км/год;
 • вартість такого авто в Україні всього від 20220$.
BYD Dolphin

BYD Dolphin

Варто відзначити, що кожну окрему модель електрокарів цього виробника відрізняють їх унікальні концепції та орієнтованість на різноманітні категорії користувачів. Бренд пропонує увазі своїх поціновувачів електрокари серед переваг яких екологічна чистота з економією на пальному та низькі витрати на обслуговування. Це авто з великим запасом ходу на повній зарядці та одними із найдемократичніших на ринку цін. Це зовсім не дивно, адже Електромобілі BYD від 20220$ цілком реально придбати в Україні.

Електромобілі ZEEKR – чудові авто premium класу серед китайських електрокарів

Ось уже більш як три роки один із відомих китайських виробників ZEEKR тримає інтерес українських любителів електрокарів. Це цілком пояснюється наявністю таких актуальних основних критеріїв як зручність, інноваційність та сучасність. Коли мова йде про автомобілі цього бренду, пам'ятаймо, що розпочинаючи від плану і до готового авто кожен етап реалізації ретельно контролюється системою 5G+, яка дає гарантію доведення кожного транспортного засобу до ідеалу. Електромобілі premium класу ZEEKR – інноваційні транспортні засоби, які гарантовано знайдуть свого покупця. Такі стильні сучасні Електромобілі Zeekr від 31000$ з легкістю можна придбати й у нас в Україні.

ZEEKR X

У модельному ряді пропозицій можливо відзначити наявність перш за все ZEEKR X, електрокару, в якому гармонійно переплелися сучасні технології з оригінальним зовнішнім виглядом та низкою інноваційних передових можливостей. Не залишать поза увагою поціновувачів екстремальні лінії з чистою красою, які ідеально втілилися в компактному та оригінальному і розкішному автомобілі з новою мовою міського дизайну. Електрокар має низку вагомих переваг та технічних характеристик, які роблять його надзвичайно популярними серед покупців:

 • запас ходу – 560 км;
 • розгін від 0 до 100 км за 5,8 сек;
 • можливість розвивати максимальну швидкість до 190 км/год;
 • наявність швидкої та повільної зарядки в 0,6 год та 9 год відповідно;
 • вартість придбання авто в Україні становить всього від 31500$.
ZEEKR X

ZEEKR X

ZEEKR 001 YOU

Ще одним не менш популярним представником бренду можна вважати ZEEKR 001 YOU. Це стильний електрокар, який гармонійно поєднує в собі плюси позашляховиків та купе. Це просторий та практичний транспортний засіб з красивим дизайном, який поєднує в собі елегантність та задоволення від процесу водіння купе та простору і прохідністю позашляховика.

Автомобіль відрізняється наявністю запасу ходу аж в 1032 км. Тут є 5 місць для комфортабельного розміщення, доступна швидка та повільна зарядка за 0,8 та 3 год відповідно. Окремо варто згадати про можливість розігнати транспортний засіб до 200 км/год. Вартість такого красунчика в Україні 39300$. До речі, вартість того чи іншого електрокару, який вам сподобався, буде залежати від компанії, що її ви оберете для співпраці та подальшого оформлення бажаної покупки. Тому нікуди не поспішайте, обмірковуйте свої дії ретельніше і таким чином точно знайдете авто своєї мрії за найбільш вигідною для вас у фінансовому плані ціною.

ZEEKR 001 YOU

ZEEKR 001 YOU

Привабливий зовнішній вигляд, хороший запас ходу на повній зарядці, ідеальна цінова політика та висока потужність і достатня габаритність з електротягою – це лише та невелика частина переваг, за які українські власники оцінюють електроавтомобілі ZEEKR. Якщо ви давно шукали для себе хороший варіант електромобіля, який би влаштував вас не лише своєю доступною ціною, а й широким набором вартих уваги функціональних можливостей, тоді настав вірний час для детальнішого знайомства з пропозиціями, які є на сучасному ринку. Ми впевнені у тому, що серед представлених варіантів ви гарантовано знайдете собі до смаку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Day Drive #електромобіль BYD #електромобілі ZEEKR #китайські електрокари #BYD Han #BYD Tang #BYD Seal #BYD Yuan Plus #BYD Dolphin #ZEEKR X #ZEEKR 001 YOU
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...