• Головна
  • Для переселенців з Луганщини створять ще сім шелтеров для тимчасового проживання: стало відомо де саме
10:20, 23 травня

Для переселенців з Луганщини створять ще сім шелтеров для тимчасового проживання: стало відомо де саме

Для переселенців з Луганщини створять ще сім шелтеров для тимчасового проживання: стало відомо де саме

Для ВПО з Луганщини створено 15 МТП створюються ще сім місць тимчасового проживання.

Наразі громадами  Луганської області створені 15 місць тимчасового проживання, в яких мешкають 818 людей, потенційно можуть розміститись – 1573 ВПО з Луганщини.

З метою вирішення житлових проблем для мешканців Луганської області місцевими військовими адміністраціями населених пунктів затверджено 24 місцеві програми забезпечення житлових прав ВПО та три районні програми.

Крім того, на виконання місцевих програм забезпечення житлових прав ВПО здійснено наступні заходи:

Біловодською СВА у співпраці з міжнародною організацією HUMEDIKA (Німеччина) розпочато створення МТП у с. Мочулки Рівненській області, розрахованого на 20 осіб (орієнтовний строк введення в експлуатацію – 31 травня 2024 року).

Гірською МВА розпочато створення шелтеру у с. Нова дача Дніпропетровської області (орієнтовний строк введення в експлуатацію – кінець 2024 року).

Новоайдарською СВА створюється МТП у с. Ворочова Закарпатської області, розрахованого на сім осіб. Проводиться пошук потенційних донорів для облаштування МТП загальною площею 178 м. кв. в с. Зарічово Закарпаття для розміщення в ньому 20 ВПО з Луганської області.

Лисичанською МВА за кошти міського бюджету придбано нерухоме майно для облаштування місць тимчасового проживання ВПО у с. Войнівка Кіровоградська область. До кінця травня поточного року заплановано розміщення 39 ВПО (наразі розміщено 33 переселенців).

Сєвєродонецькою МВА планує реалізувати проєкт з будівництва кварталу модульного (або іншого) типу житла для ВПО на 800 осіб на Львівщині. Укладено меморандум між Добросинсько-Магерівською сільською радою, НУ «Львівська політехніка», БФ «Корона Князів Острозьких», Почесним Консульством Литви в Україні. Окрім того, планується реконструкція будівлі для тимчасового проживання 57 ВПО, у Дніпрі (орієнтовний строк введення в експлуатацію – кінець 2024 року).

Сєвєродонецька МВА є реципієнтом затвердженого нещодавно меморандуму про співпрацю з імплементації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України» між Мінреінтеграції, МОМ, Львівською ОВА та Луганською ОВА. В межах проєкту планується створити орієнтовно 231 квартиру у Дрогобицькій та Кам’янка-Бузькій громадах Львівської області, де зможуть проживати орієнтовно 693 ВПО з Луганської області.

Рубіжанською МВА на підставі меморандуму про співпрацю між Луганською ОДА, Закарпатською ОДА та Товариством Червоного Хреста України розпочато створення МТП для розміщення 144 ВПО у с. Батрадь Закарпатської області.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луганщина #переселенці #шелтери #житло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...