• Головна
  • Луганщина доєдналася до Угоди про економічну «Мережу регіонів Тримор’я»
09:42, 17 червня

Луганщина доєдналася до Угоди про економічну «Мережу регіонів Тримор’я»

Луганщина доєдналася до Угоди про економічну «Мережу регіонів Тримор’я»

Луганщина взяла участь у Конгресі місцевого самоврядування Трьох Морів. Ініціатива 3SEAS важлива компонента Європейської безпеки та економічного розвитку. Мережа об'єднує 25 регіонів з семи країн світу.

Про це повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Налагодження міжрегіонального співробітництва, побудова стійких зв’язків та взаємодії у сферах інфраструктури, транспорту та інновацій, підтримка підприємництва, розвиток бізнесу та міжнародної торгівлі, обміни у сфері культури тощо – все це допоможе ефективно впоратися з процесами  відновлення. Дякую партнерам за постійну підтримку.

Серед основних проблем регіону - відновлення доступу до об’єктів критичної інфраструктури після деокупації та послуг для ВПО і жителів прифронтових населених пунктів.  

Усі наші зусилля спрямовані на пошук можливостей, партнерів, спільних проєктів, обмін досвідом та ресурсами для успішного відновлення Луганщини.

Укладання Угоди про економічну «Мережу регіонів Тримор’я» є значущою складовою у вирішенні цих питань.

На Конгресі місцевого самоврядування Трьох Морів презентовано 39 проєктів відновлення Луганщини після деокупації.

На міжнародній сесії Конгресу місцевого самоврядування Трьох Морів у м. Люблін (Республіка Польща) представлено проєкт «Відбудуємо Луганщину – зміцнимо Україну».

Пакет ініціатив передбачає реалізацію 39 проєктних пропозицій по відновленню першочергових об’єктів комунального господарства, транспортної сфери, освіти, охорони здоров’я тощо після деокупації області.

Зокрема проєкти з відновлення та модернізація ліній водопостачання, які забезпечать питною водою понад мільйон мешканців області. Та відбудова п’яти зруйнованих автодорожніх мостів на основних транспортних сполученнях.

Також презентовані інвестиційні пропозиції в сфері агропромислового комплексу та 34 проєкти  з відбудови муніципальної інфраструктури громад, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок російської агресії.

Ми маємо багато планів та перспективних проєктів, у реалізації яких розраховуємо на підтримку партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луганщина #Лисогор #Триморʼє #відновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...