• Головна
  • Що таке вертикальні пральні машини та в яких випадках вони актуальні
Новини компаній
12:22, 5 липня

Що таке вертикальні пральні машини та в яких випадках вони актуальні

Новини компаній

Більшість користувачів звикли бачити в будинках прання з прозорою кришкою, розташованою в лицьовій частині пристрою. Але зустрічаються і моделі «старого» зразка — вузькі та високі, з глухими дверцятами, розташованими зверху. Це вертикальні пральні машини, які користуються популярністю у деяких споживачів і не поступаються за функціональністю фронтальним моделям. Про особливості та характеристики таких пристроїв розповідаємо у статті. Image

Як влаштовані вертикальні пральні машини

Вертикальна пралка має компактні габарити, за рахунок чого легко вміщується навіть у маленькій ванній кімнаті. Завантаження білизни відбувається через дверцята зверху, що особливо зручно для людей, яким складно нахилятися. Оскільки вода не може вилитися, навіть якщо відкрити кришку, в такі пристрої допустимо додавати забуту білизну, коли прання вже запущено, або, навпаки, діставати те, що потрапило в бак випадково. Популярний приклад на українському ринку — пральна машина Вірпул з вертикальним завантаженням , яку вибирають за поєднання доступної ціни та надійності. Вертикальні пральні можна розділити на дві основні категорії:

  1. Автомат. Такі моделі виконують повний робочий цикл самостійно: розчиняють порошок, стирають одяг, видаляють плями, добре полоскають та віджимають від зайвої вологи. За функціональністю вони нічим не відрізняються від фронтальних прань і стоять приблизно однаково.
  2. Напівавтомат. У таких пристроях відбувається тільки прання, за наявності подвійного бака — ще й віджимання, але заливати воду і перекладати речі користувачеві потрібно вручну. Напівавтоматичними бувають тільки вертикальні моделі: у фронтальних це технічно неможливо. Це відмінний вибір для тих, кому потрібно заощадити, або якщо немає можливості виділити окрему гілку водопостачання для прання.

В яких ситуаціях актуальні вертикальні пральні машини

Найчастіше вертикальні прання купують у таких випадках:

  1. в кімнаті критично мало місця, і широка фронтальна машина не поміщається або нікуди відкрити лицьову кришку;
  2. бюджет купівлю обмежений чи необхідна максимально дешева модель для періодичного використання (наприклад, на літній дачі);
  3. господар має проблеми із суглобами або не може діставати та завантажувати білизну, нахиляючись, з інших причин;
  4. у будинку часто трапляються перебої з водою та світлом або центральне водопостачання відсутнє зовсім;
  5. у квартирі проживає пара осіб, яким нема рації переплачувати за великогабаритну фронтальну машину на 7–8 кг;
  6. вертикальна модель краще вписується в заплановану концепцію інтер'єру або подобається покупцю.

Вибір вертикальних пралень трохи скромніший, ніж фронтальних, але користувач все одно може легко знайти відповідну модель за розміром, рівнем енергоспоживання, функціями, робочими режимами та іншими параметрами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...