
10:24, 8 листопада 2024 р.
Надійне джерело
Окупанти обіцяють підключити опалення в Сіверськодонецьку лише наприкінці листопада

Загарбники обіцяють підключити опалення в тимчасово окупованому Сіверськодонецьку лише наприкінці листопада.
Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Минулі дві зими місцеві жителі результату так і не дочекалися. Наразі ж тривають термінові роботи на понад 4 км системи опалення – до зазначених ділянок попередні два роки ніхто не торкався. Внутрішньобудинкові мережі окупанти ще також не опресовували.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Куда переезжают жители Луганска: страны для покупки жилья
Новини компаній
14:33
25 червня
09:01
25 червня
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
24 червня
09:01
24 червня
Оголошення