Вишиванки та сучасність
Вишиванка, це не просто звичайний одяг українців, це оберіг зі складними візерунками і орнаментами, які здатні змінювати людську долю. Геометрія цих орнаментів дуже схожа на структуру ДНК. Кожен з візерунків наділений божественною силою. Так як код ДНК, ці символи поєднуються в одне ціле. З’єднані однією ниткою, наділені силою, вони можуть впливати на долю людини.
Коли людина одягає сорочку, її біополе вступає в взаємодію з енергією сорочки і може або підсилювати, або зменшувати його силу, адже на вишитих сорочках зображені давньослов’янські символи(хрестики, рослини, тварини, ромби), якими в давнину позначали енергії води,повітря, сонця, землі тощо.
Ще з давнини вишиванка була традиційним українським одягом. В наш час також не втрачає своєї популярності. Спостерігається навіть збільшення інтересу до них. В наш час мало хто носить вишиті сорочки кожного дня, але з’являється все більше бажаючих відзначити в ній свій день народження, не говорячи про великі християнські празники, такі як Пасха чи Різдво.
Вже не дивиною стала поява народного одягу і на весіллях. Набуває все більшої популярності, одружуватись в народному стилі. Мабуть найбільше людей одягнених у вишиванки у наш час можна зустріти на 24 серпня, на День Незалежності. Окрім Дня Незалежності пов’язано ще багато подій, на яких всі одягнені в наший народний одяг. В Тернополі, вже три роки проходить щорічний фестиваль «Цвіт вишиванки», на ньому представлені всі регіони України, учасники з різних регіонів представляють свої творіння з властивими тільки для їхнього краю особливостями (форми візерунків, кольорової гамми, а також методів вишивки). Глядачі мають можливість придбати роботу яка їм приглянулась. На фестивалі проводяться різноманітні майстер класи, бажаючі мають змогу проявити себе у мистецтві, що дійшло до нас з давнини. Також в нашій країні проходить багато музичних, художніх, писемних фестивалів, зазвичай гості таких зборів одягнені саме у вишиванки.
На заміну класично вишитих сорочок, все частіше приходять дизайнерські варіанти, на таких екземплярах зазвичай етнічні візерунки залишаються, а змінюється лише колір та форма самої сорочки. Вишиванки стрімко набирають популярності. В найближчий час можливо, що на буде такого українця в гардеробі якого не було б вишиванки.
Сьогодні купити вишиванку можна в багатьох спеціалізованих магазинах, зокрема і в Інтернет-магазинах