Реклама
15:32, 13 вересня 2013 р.

Вишиванки та сучасність

Реклама

Вишиванка, це не просто звичайний одяг українців,  це оберіг зі складними візерунками і орнаментами, які здатні змінювати людську долю.  Геометрія цих орнаментів дуже схожа на структуру ДНК.  Кожен з візерунків наділений божественною силою.  Так як  код ДНК, ці символи поєднуються в одне ціле.  З’єднані однією ниткою, наділені силою, вони можуть впливати на долю людини.

Коли людина одягає сорочку, її біополе вступає в взаємодію з енергією сорочки і може або підсилювати, або зменшувати його силу, адже на вишитих сорочках зображені давньослов’янські  символи(хрестики, рослини, тварини, ромби), якими в давнину позначали енергії води,повітря, сонця, землі тощо.

Ще з давнини вишиванка була традиційним українським одягом. В наш час також не втрачає своєї популярності. Спостерігається навіть збільшення інтересу до них. В наш час мало хто носить вишиті сорочки кожного дня, але з’являється все більше бажаючих відзначити в ній свій день народження, не говорячи про великі християнські празники, такі як Пасха чи Різдво.

Вже не дивиною стала поява народного одягу і на весіллях. Набуває все більшої популярності, одружуватись в народному стилі. Мабуть найбільше людей одягнених у вишиванки у наш час можна зустріти на 24 серпня, на День Незалежності. Окрім Дня Незалежності пов’язано ще багато подій, на яких всі одягнені в наший народний одяг. В Тернополі, вже три роки проходить  щорічний фестиваль «Цвіт вишиванки», на ньому представлені всі регіони України,  учасники з різних регіонів представляють свої творіння з властивими тільки для їхнього краю особливостями (форми візерунків, кольорової гамми, а також методів вишивки). Глядачі мають можливість придбати роботу яка їм приглянулась. На фестивалі проводяться різноманітні майстер класи, бажаючі мають змогу проявити себе у мистецтві, що дійшло до нас з давнини.  Також в нашій країні проходить багато музичних, художніх, писемних фестивалів, зазвичай гості таких зборів одягнені саме у вишиванки.

На заміну класично вишитих сорочок, все частіше приходять дизайнерські варіанти, на таких екземплярах зазвичай етнічні візерунки залишаються, а змінюється лише колір та форма самої сорочки.  Вишиванки стрімко набирають популярності. В найближчий час можливо, що на буде такого українця в гардеробі якого не було б вишиванки.

Сьогодні купити вишиванку можна в багатьох спеціалізованих магазинах, зокрема і в Інтернет-магазинах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...