
10:56, 17 березня 2025 р.
Надійне джерело
В окупованому Сіверськодонецьку вдвічі підняли ціни на проїзд у громадському транспорті

У тимчасово окупованому Сіверськодонецьку вже другий місяць намагаються підвищити ціни на проїзд у місцевому транспорті.
Через низький пасажиропотік і інфляцію поточна вартість квитка у 20 рублів, на думку окупантів, є збитковою. Перевізники погодилися вийти на маршрути за 40 рублів з особи, повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Аналогічні тарифи із 1 лютого встановили й в Луганську, де, щоправда, протяжність маршрутів вдвічі-втричі довша, і грошей в населення побільше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:07
22 червня
09:01
21 червня
ТОП новини
Ті, чиїм домом залишається Луганщина, зустрілись на Закарпатті: йшли степами до своїх
Люди української Луганщини
Оголошення