
11:21, 29 квітня 2025 р.
На окупованій Луганщині не вистачає 70% водіїв

Окупаційна влада Луганська скаржиться на брак водіїв, який стався унаслідок примусової мобілізації.
Особливо відчутний він на підприємствах громадського транспорту та вивезення сміття, повідомляє Луганська ОВА.
Лише у Луганську 40% місць водіїв зазначеного спеціалізованого автотранспорту наразі вакантні. Крім того, цьогоріч в місті нарахували 300 вакансій водіїв на міських маршрутах. Загалом в «лнр» дефіцит кадрів за цим напрямом складає до 70 %
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:05
20 червня
09:04
19 червня
ТОП новини
Оголошення
15:07, Сьогодні
2
12:15, 19 червня
15:07, Сьогодні
7
10:37, 19 червня
15:16, Сьогодні
4