
Фантастична розв’язка: «Зоря» програла «Кудрівці» завдяки двом автоголам одного гравця, - ВІДЕО

Дебютант Української Прем’єр-ліги «Кудрівка» здійснив несподіваний камбек у матчі 17-го туру проти «Зорі», завершивши зустріч із рахунком 2:2, попри відставання у два м’ячі після першого тайму.
Матч, який відбувся у Рівне, розпочався у повільному темпі — команди довго не створювали небезпечних моментів. Однак ближче до середини першого тайму луганці перехопили ініціативу і відкрили рахунок на 30-й хвилині після точної атаки з близької відстані. Пердута здійснив ривок у штрафний майданчик суперника і, вискочивши з-за спини захисника, в дотик замкнув діагональ із лівого флангу,
Незабаром «Зоря» подвоїла перевагу, реалізувавши стандартне положення. Кушніренко головою переправив м’яч у ворота. 0:2!
Після перерви гості діяли впевнено і контролювали перебіг гри, тоді як «Кудрівка» майже не створювала загрози біля чужих воріт. Здавалося, що результат матчу вже визначений, однак несподіваний поворот стався у заключні десять хвилин.
Спершу після дальнього удару захисник «Зорі» Джордан зрізав м’яч у власні ворота, скоротивши відставання. А вже незабаром аналогічна ситуація повторилася — після ще одного удару м’яч знову рикошетом від того ж Джордана опинився у сітці воріт луганців.
У підсумку матч завершився нічиєю 2:2. Таким чином, «Кудрівка» уникла поразки завдяки двом автоголам суперника, а «Зоря» втратила перемогу, яку впевнено контролювала більшу частину зустрічі.