
10:56, 1 червня
Надійне джерело
В окупованому Антрациті воду подають тричі на місяць

У місті Антрацит, захопленому у 2014 році, очікують на гуманітарну катастрофу.
Спочатку централізовано воду там подавали погодинно. Пізніше стали перериватися на добу-дві, повідомляє очільник Луганської ОВА Олексій Харченко.
Наразі ж місцеві звикають до появи води в кранах один раз на 10 днів. Тобто тричі на місяць.
«Слід зазначити, що бойові дії оминули цей населений пункт. Руйнувань теж не було. Були лише росіяни», - резюмує Харченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:01
11 червня
ТОП новини
Оголошення
10:18, 9 червня
08:07, 30 травня
18:24, 30 травня
10:57, 30 травня
12
10:57, 30 травня
17