
11:33, 1 червня
Надійне джерело
Росіяни вважають, що будувати нове житло має сенс тільки в семи містах окупованої Луганщини
Багато разів анонсованої росіянами відбудови зруйнованих міст та сіл так званої "лнр" не відбудеться.
Як заявили в "мінбуді лнр", перспективу розвитку житлового будівництва мають лише сім міст. Це - Луганськ, Алчевськ, Кадіївка, Голубівка, Довжанськ, Сорокине та Антрацит, повідомляє очільник Луганської ОВА Олексій Харченко.
Всі вони були захоплені у 2014 році і практично не зазнали пошкоджень. Як вважають загарбники, саме в цих містах проживають люди з купівельною спроможністю. Водночас доля Попасної, Рубіжного, Сіверськодонецька, Лисичанська та інших населених пунктів, які росіяни зруйнували у 2022 році, їх не турбує. Показове відновлення там обмежиться фарбуванням фасадів та залатуванням дахів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:01
11 червня
ТОП новини
Оголошення
10:47, 5 червня
10:57, 30 травня
17
11:28, 2 червня
3