На Луганщине прошел автопробег за единую Украину (ВИДЕО)

31 мая в Сватово прошел митинг «Луганчане за единую Украину», в котором приняли участие представители Сватовского, Троицкого, Белокуракинского, Новопсковского, Марковского, Меловского и Старобельского районов Луганской области, а также и представители Боровского района Харьковской области.

Об этом сообщили организаторы акции.

Митинг был частью автопробега «Луганчане за единую Украину», который начался на границе Сватовского и Старобельского районов и закончился на границе Купянского и Сватовского районов. Все, кто поддержал идею единства, мира и свободы Луганского региона, кто гордится своей государством, является его частью и неравнодушен к его судьбе, принял участие в этом мероприятии, показав большую любовь к родному краю.

«Особенно приятно то , что луганчан поддержали соседи из Боровского района Харьковской области. Поэтому Сватовская земля искренне поздравила такое почтенное собрание! Митинг начался гимном Украины и молитвой за погибших в АТО. Панихиду отслужили священники Украинской православной церкви МП и иерей о. Дмитрий с прихожанами Автокефальной православной церкви. От каждой делегации выступили представители речами. Почти в каждом выступлении звучали лозунги: «За Единую Украину», «Слава Украине!». В конце митинга под пение хора УАПЦ «Молитва за Украину» участники разместились в своих авто, чтобы дружественным сигналом фанфар отметить единство и все вместе продолжить автопробег», - говорится в сообщении организаторов.

«Резолюція

 

учасників мітингу «Луганчани за єдину Україну» 31.05.2014р

місто Сватове, пл. Радянська

Кожен з нас, учасників автопробігу «Луганщини за єдину Україну», сьогодні тут, бо цілком та повністю підтримує ідею єдності, миру і свободи Луганського регіону. Нас багато і ми такі різні, шахтарі, аграрії, підприємці, інтелігенція, але Україна в нас єдина!

Ми дякуємо, що у суспільстві знайшлись ті, хто піднявся проти бандократії за свою гідність, за справедливість, за свободу. Тим хто був на Майдані, хто тепер захищає нас від тероризму і мародерства та тим, хто віддав своє життя за нашу Україну. Вічна їм слава і пам'ять.

Сьогодні йде справжня війна! Підступна, жахлива, кровава війна! Але це не просто війна. Це ще і процес формування єдиної, потужної, нової, європейської, економічно – сильної України. Це наша Батьківщина. Тут народились наші діти, у цій землі лежать наші пращури. І ніхто не має права забрати нашу пам’ять, замість нас вибрати шлях, яким рухатись вперед, нав’язувати свою ідеологію та цінності. Ми, всі разом, повинні зробити мужній вчинок. Доказати всім агресорам, що ми мудрий, сильний народ, з власними традиціями та культурою.

 

Прагнемо щоб весь світ поважав наше рішення, а воно на сьогодні лише одне – ми хочемо миру, злагоди та жити в єдиній, цілісній, процвітаючій Україні.

 

Ми повинні об’єднатися та підтримати наших дітей, тих хлопців, які зараз вимушені захищати спокій, мир та кордони нашої держави. Не балачками, лежачи на дивані, очікуванням, а проявити справжню активну життєву позицію, патріотизм, любов до землі, де народились, через допомогу військовослужбовцям національної гвардії, проведення люстрації на місцях, антикорупційну діяльність, підтримку біженців, і головне, створення атмосфери визнання державницької позиції у всіх сферах життя кожної територіальної громади.

Сьогодні ллється кров наших дітей з обох боків протистояння. Ми закликаємо припинити братовбивчу війну, бо ми християни і мусимо підтримувати християнські цінності. Ми звертаємося до новообраного президента вжити всіх заходів для цього. Звертаємося до Єфремова О.С., Голенко В.М., Пристюка В.М. та їх прибічників негайно припинити дурити людей і ними маніпулювати. На їх совісті смерті мирних громадян.

Ми закликаємо всіх луганчан не піддаватися інформаційній пропутінській агітації, бути вірними своїй державі і замість того, щоби воювати зі своїми співвітчизниками і підтримувати сепаратистів, об’єднатися для вирішення всіх важливих для луганчан потреб.

 

- Зробити Луганщину територією без корупції. Закон повинен діяти для всіх.

- Забезпечити луганчан - роботою, достойною заробітною платою, помірними тарифами, своєчасною виплатою пенсій, заробітної плати, соціальних пільг.

- Зберегти територіальну цілісність країни, бо Україна повинна бути єдиною.

- Зробити так, щоби кожен луганчанин був почутим і відчував повагу до себе та був захищеним.

- Добитися децентралізації влади, повернути повноваження територіальним громадам розпоряджатися і вести управління земельними ресурсами і водними об’єктами, які знаходяться в її межах та закріплені за ними поза її межами, самим на місцях формувати бюджети та бути розпорядниками цих бюджетів. Самим вирішувати, на які цілі та в який спосіб використовувати кошти.

- Розмовляти тією мовою, якою ми, луганчани, бажаємо. Не дозволимо радикальним політичним партіям встановлювати свої правила життя.

- Процвітання нашій Луганщини і саме головне - мирного неба над головами наших дітей!

Закликаємо всіх замислитись та вирішити, що краще мир чи війна? Мир - це коли діти хоронять своїх батьків, а війна – це коли батьки хоронять своїх дітей.

Не будемо байдужими! Не можна просто так віддати агресору нашу Батьківщину! Ми не бажаємо бути невизнаною ніким територією, не бажаємо бути нацією другого сорту - без своєї землі, пам’яті та культури! Збережемо те, що ціною власного життя здобули для нас наші батьки та діди !

Луганщина наш спільний дім і ми повинні бути господарі в ньому і не повинні дозволити руйнувати його ніколи! Росіяни для нас – це сусідній, дружній, братський народ, з яким нас об’єднує героїчна, славна історія, але Путін тиран і узурпатор і ми допоможемо сусідам позбутися цього негідника.

Враховуючи звернення Громадських рухів «Старобільчани», «Марківчани» та «Луганчани», звертаємось до міністра внутрішніх справ начальника обласного управління УМВС: негайно звільнити начальника Старобільського РВ УМВС Лайшева А.А. та начальника Марківського РВ УМВС Ковтуна Ю.О. за сепаратистські погляди, корумпованість та зловживання.

Звертаємося до Генерального прокурора України, прокурора Луганської області звільнити прокурора по Новопсковському району Соловйова В.Б. за сприяння зловмисникам, корумпованість та чисельні зловживання.

Звертаємося до голови Люстраційного комітету України Соболева І. про термінове проведення люстрації головного судді Логвіненко Т. Г. Марківського районного суду.

Звертаємося до голови Сватівської райдержадміністрації Борзило О.І. і голови Сватівської районної ради Бервено Т.В., голови Марківської райдержадміністрації Чернік В.О. і голови Марківської районної ради Житіна О.В. негайно провести позачергові сесії райрад для звільнення головних редакторів комунальних газет «Новини Сватівщини» та «Радянське слово» відповідно за антидержавну діяльність».

Новости Луганска Автопробег За Украину Сватово
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии