12:29, 10 серпня 2014 р.

Оренда інтернет-магазину

Оренда інтернет-магазину від http://orlada.com - це створення інтернет-бізнесу за один день. Ціна від 700 гривень в рік. Безкоштовна демо-версія - спочатку пробуєте, потім платите.

У ситуації, коли розробка якісного електронного магазину дорога, оренда інтернет-магазину - кращий спосіб для он-лайн продажу ваших товарів або послуг.

Замовте собі інтернет-магазин і отримаєте доступ до нього протягом декількох секунд. А при замовленні демо-версії ви на 14 днів отримаєте БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до готового інтернет-магазину, який настроєний під ваш бізнес!

Порівняння систем інтернет-магазинів

Середня вартість навіть готових програмних скриптів інтернет-магазинів коливається на рівні 5-20 тисяч гривень. Це якщо говорити про повноцінні настроюються магазинах, а не програмках "спробувати".

Це ціна тільки програми. Без встановлення, налаштування, хостингу, домену, дизайну, а часто і без підтримки. Тобто все це Вам може запропонувати яка-небудь веб-студія. Але це додаткові й досить відчутні гроші.

Оренда інтернет-магазину варто від 700 гривень в рік. Легко підрахувати, що 5-20 тисяч ви витратите за 7-27 років. Причому, в цю вартість включено реєстрація та щорічне продовження доменів (адрес) інтернет-магазину, а також телефонна та e-mail підтримка Вашого магазину.

Потрібно також враховувати, що, купивши інтернет-магазин, його треба десь розмістити. На сервері хостинг-провайдера. Це ще 300-500 гривень в рік. Тобто за 4-5 років на хостинг ви витратите ще близько 1 200-2 500 тисяч. І це в той час, коли хостинг орендованого у нас магазину безкоштовний.

Технічна підтримка інтернет-магазинів

Якщо на сайті або в контрольній панелі ви раптом виявите програмну помилку, вона буде усунута безкоштовно.

Наші орендарі часто пропонують ввести або змінити якісь функціональні можливості. Якщо ці пропозиції розумні, ми часто йдемо їм назустріч. А якщо ми усвідомлюємо, що це нововведення або зміна буде корисно і багатьом іншим орендарям інтернет-магазинів, то ці роботи робляться безкоштовно.

Часто наші клієнти звертаються до нас з дрібними проханнями, що стосуються технічної підтримки орендованого інтернет-магазину. Ми не знаємо, як брати гроші за роботу, яка робиться 10-15 хвилин. Тому зазвичай ці роботи виконуються безкоштовно. Оплата береться тільки у тих випадках, коли вона займає значний час, не пов'язана з помилками розробників і вимагає якихось доповнень або нововведень, які не будуть цікаві переважній більшості інших орендарів.

Про нас

Оренду інтернет-магазинів пропонує інтернет-агентство http://stenos.net. Ми працюємо з 2010 року. На нашому рахунку десятки розроблених інтернет-проектів і більше 600 постійно працюють інтернет-магазинів в оренді.

Основний принцип нашої роботи: якість, максимальна функціональність і зручність для клієнтів і відвідувачів сайту.

Ми працюємо з замовниками по всій Україні - від Львова до Луганську. Серед наших клієнтів солідні фірми та громадські організації не тільки в Україні, але і в Європі, Росії, інших країнах світу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...