15:04, 11 вересня 2014 р.

Романтика в цифрах

Наразі популярність сайтів знайомств буде продовжувати зростати, оскільки вже багато людей прийняли той факт, що успішний шлюб залежить від зусиль кожного, а не від методу досягнення даної цілі. Якщо раніше існували забобони, що в інтернеті знайомиться лише певний контингент, то зараз статистичні дані щасливих сімейних пар, які познайомились на сайті, підтверджують ефективність цього методу.

 

За незалежними оцінками, шукаючи серйозні знайомства, щоденно в інтернеті по 4 голини на добу проводять більше ніж півтори мільйона користувачів. Віртуальний ринок таких послуг представлений кількома великими Інтернет порталами, які на професійному рівні займаються наданням відповідного сервісу вже досить довгий час. Більше того, зростаючий рівень конкуренції змушує їх постійно вдосконалювати список доступних можливостей, підтримувати актуальну базу даних та перманентно розширювати свою присутність в Інтернеті.

Зараз в мережі існує приблизно 5000 подібних між собою служб знайомств. За найбільш песемістичними оцінками, в загальному обсязі на них зареєстровано близько 15 мільйонів осіб. Згідно інформації від компанії Hitwise, трафік на сайтах знайомств зріз на 12%, що в свою чергу привело до зростання прибутку більшості учасників ринку.

Статистичні дані такох висвітлюють також загальну структуру щасливих знайомств, серед яких на Інтернет припадає 45% від загальної кількості. В наші часи не лише люди з одного міста будують міцні стосунки за спільними інтересами, наприклад православні знайомства, знайомства в певній віковій категорії тощо. На Заході чоловіки також прагнуть одружитися з українськими жінками. І якщо вже іноземці здатні пройти через випробування відстанню, мовою, та розбіжностями у менталітеті, то наші співвічизники мають гідні перспективи у побудові сімї завдяки Інтернету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...