Питання йдуть все більш і більш напружені. Журналісти стосуються можливості введення воєнного стану в країні.  Джерело: новини.

- Зараз це не потрібно, - вважає Коломойський. - Але були моменти, коли його вводити потрібно було. У червні, наприклад, коли наші піддалися обстрілу в Зеленодольську. Зараз почався мирний процес, а воєнний стан - це початок війни.

Наступне питання, здавалося б, мало би зачепити губернатора. Але він залишається спокійним, принаймні, зовні. Стосується воно того самого проекту "Стіна"

- Я не знаю, на якій стадії цей проект. Я його не маю, - "відхрещується" Коломойський не від самої ідеї, а від її втілення. - Ми дали ідею. Але питання в тому, на якому кордоні її проводити. Українській? А що робити з ділянкою від Ізварине до Новоазовська? Це тимчасово не підконтрольна нам територія!

Далі Ігор Валерійович пускається в філософію:

- Справа в тому, що стіна насамперед відбувається у нас в голові. Між нами і тим народом, який ми вважали братським, у свідомості вже давно пройшла стіна. А матеріалізація її вже справа інша, - зазначив губернатор.

Другу офіційну прес-конференцію дніпропетровського губернатора чекали ні багато ні мало - півроку. У суботу, 27 вересня, Ігор Валерійович нарешті з'явився народу. Пояснив, що вирішив скликати ЗМІ тільки після того, як зареєструються всі партії і кандидати. Не дивно, що і перше  йому задали питання про вибори.

- Все літо Льовочкін хвилювався, що я піду на вибори, та ще й прем'єром стану. Але я не збираюся цього робити. Я можу зареєструвати партію, знайти однодумців. Але навіщо? Я не проти політики Президента і прем'єра. Я не збираюся йти у відставку і йти у вільне плавання. Порошенко теж мене звільняти не збирається, - відразу відповів на хвилюючих багатьох питання губернатор.

Щодо того, що Раду кинулися підкорювати його заступники, Коломойський знизав плечима - я нікому нічого не можу забороняти.

- Он у кутку скромно стоїть Корбан, він замінює 100 осіб, - посміхнувся Ігор Валерійович на питання з приводу "лави запасних".