• Головна
  • Що необхідно знати про страхування автомобіля
00:04, 3 червня 2015 р.

Що необхідно знати про страхування автомобіля

Страхування автомобіля є одним з тих питань, про які слід пам'ятати, маючи на увазі не тільки вашу безпеку, але й інших учасників дорожнього руху. Страхові компанії пропонують безліч варіантів і пакетів, якщо мова йде про страхування, які забезпечать вам комфорт від нещасних випадків під час поїздки.

Обов'язкове страхування ОСАГО

Страхування автомобілів ОСАГО від СК "ВУСО", тобто цивільно-правової відповідальності, необхідно оформити незалежно від того, чи є у вас авто багаторічне, чи таке, на якому ви поїхали прямо з салону. Обов'язок страхування цивільної відповідальності регулюється правилами, які захищають треті особи та їх майно у разі заподіяння вам аварії або дорожньої пригоди.

Всі поліси ОСАГО, пропоновані страховими компаніями, в принципі однакові, відрізняються тільки ціною, обумовленою на підставі зростання знижок, які мають вплив на розмір страхових внесків. Бажаючи розрахувати страховий внесок ОСАГО, ви можете використовувати калькулятори ОСАГО і порівняння доступні в Інтернеті. Варто також особисто звернутися в декілька страхових компаній з метою підготовки пропозиції, завдяки чому ви зможете вибрати найкращу.

Індивідуальний пакет AC

Страхування «Каско» захищає вас від випадкових подій, викликаних з нашої вини, або які привели до пошкодження вашого транспортного засобу. Автокаско - це вид страхування, в якому самі можете визначити діапазон політики, наприклад, відмовитися від захисту крадіжки, коли ви є власниками автомобіля. У випадку, коли ви маєте новий автомобіль, викуп такої політики може виявитися необхідним, і, хоча він збільшує суму внесків на 20%, ви впевнені, що ваша машина покрита захистом у багатьох аспектах.

Інакше, ніж у випадку з ОСАГО, в страхуванні автокаско найважливішу роль відіграє не ціна, а сфера політики, на якій не варто економити, маючи на увазі можливі витрати на ремонт, без підтримки з боку страховика.

Може виникнути питання, чому саме ці страхування регулюються законом і їх покупка є обов'язковою? Відповідь проста. По всій країні переміщуються мільйони автомобілів, кожен день ми чуємо про зіткненнях, іноді вони викликані збігом обставин, інший раз бравадою. Що було б, якби винуватець ДТП не мав ОСАГО? Для прикладу уявімо собі ситуацію, в якій винуватець ДТП потрапляє в авто потерпілого з такою силою, що потерпілий попадає в стовп на узбіччі. Тут вступає в справу саме ОСАГО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...