Сьогодні існує безліч послуг, що надають різноманітні фірми та компанії. Це юридичний захист, поміч у оформленні візових документів, надання консультацій із бізнес-питань. Серед них можна знайти досить нестандартні та рідкісні сервіси, що теж користуються попитом.

Але більш за все ми потребуємо допомоги у досить простих та звичних ситуаціях. Наприклад, якщо ви володієте компанією або підприємством, то необхідно проводити періодичний бухгалтерський облік. Від того, наскільки правильно здійснена робота багато залежить. Тому ведення бухгалтерського обліку іноді краще доручити професіоналам, щоб позбавитися ризиків та зняти з себе складні задачі по їх веденню, підбиттю рахунків та їх перевірки. Поміч спеціалістів може статися у нагоді, якщо виникли проблеми або бухгалтер компанії випадково або навмисне зробив помилки у документах.

Такого роду фінансове обслуговування підприємств надає «Західна консалтингова група». Компанія діє на вітчизняному ринку вже понад 10 років. За цей період вона стала визнаним експертом у цій галузі. Вона надає послуги різним фірмам та підприємствам малого та середнього бізнесу. Авторитет компанії та її ділова репутація підкріплюються успішно виконаними завданнями та вдячністю клієнтів.

«Західна консалтингова група» співпрацює не тільки з українськими фірмами, але й з іноземними організаціями. Вона надає допомогу у веденні обліку за міжнародними стандартами для зарубіжних корпорацій, що заснували на Україні дочірні підприємства.

Компанія допомагає приватнім підприємствам вести легальні грошові потоки та проводити податкове планування. Це не тільки сприяє більшій прозорості та більш якісній праці, але и допомагає у веденні справ із головним офісом та державними установами.

«Західна консалтингова група» пропонує професійне та надійне виконання фінансової, податкової та бухгалтерської звітності. Компанія також може надати супровід з першого кроку існування підприємства або фірми. Це допомагає одразу скласти ідеальну бухгалтерську картину.

Для клієнтів, що ведуть бізнес вже не перший рік та за якихось причин їм потрібна допомога ззовні фірма пропонує спеціальну послугу експрес-аудит податкового та бухгалтерського обліку. Це допомагає виявити та вчасно усунути всі проблеми. При цьому відповідальність за перевірений період «Західна консалтингова група» бере на себе. Це передбачається договором, який укладається із клієнтом ще до початку проведення бухгалтерського обліку. Документ надійно застраховує заказників від ризиків та підтверджує впевненість компанії у свої професійності.

«Західна консалтингова група» також має чинний страховий сертифікат, що захищає її від професійної помилки. Його сума складає один мільйон гривень.

Компанія, окрім допомоги у обліку, пропонує клієнтам інші види послуг, надає рекомендації щодо ведення бухгалтерії та допомагає оптимізувати і автоматизувати процеси.