Незалежно від спадів і підйомів на ринку нерухомості, придбання житла було і є одним з найбільш надійних і економічно виправданих варіантів вкладення грошей для приватної особи. Продаж квартир без посередників львів доволі популярна серед населення. Більшість банків по всій країні пропонують індивідуальні іпотечні програми, спрямовані на придбання житла. У наш час цей спосіб покупки квартири є найпопулярнішим. Однак не варто поспішати, вибираючи банк для оформлення іпотеки. Для початку уважно вивчіть умови, які пропонує кожен банк, і зупиніть свій вибір на більш підходящої для вас програмі.

Пайове будівництво

При укладенні договору про вашу участь в пайовому будівництві, не варто забувати про безліч правил:

  • Обов’язково ознайомтеся з оригіналом договору про оренду ділянки під новобудовою, правом власності на нього і дозволом на будівництво.
  • Бажано вивчити проектну документацію на будівництво
  • Пам’ятайте, що гроші за свою частку платити краще через банк, а не касу забудовника. Банк дає додаткові гарантії і так отримати відрахування з прибуткового податку буде набагато простіше
  • Якщо від імені забудовника житло продає інша фірма, простежте всю послідовність переуступки прав на житло
  • Подбайте про те, щоб у договорі було вказано термін, до якого будинок повинен бути зданий, а також переконайтеся в існуванні штрафних санкцій за невиконання терміну. Крім того в договорі варто чітко обговорити всі питання про обробку квартири.