Картинки по запросу Клініка SmartMedicalCenter

Здоров’я – найцінніше багатство людини, тому треба дбайливо до нього ставитися. Перші ознаки хвороби та поганого самопочуття повинні підштовхнути до дій, тобто до відвідування фахівця. В останні роки активно з’являються приватні клініки та медичні центри, пропонуючи якісні послуги. На сайті https://smartmedicalcenter.ua/ можна отримати вичерпну інформацію про київську клініку на Оболоні SmartMedicalCenter, та записатися на прийом до лікаря.

Поради, що допоможуть обрати приватну клініку

1) Ліцензії та сертифікати. В першу чергу потрібно переконатися в тому, що центр має документи, що дозволяють йому здійснювати медичну діяльність. Ще один важливий критерій - висока кваліфікація фахівців, яка також повинна підтверджуватися відповідними документами. У клініці SmartMedicalCenter працюють майже 60 фахівців у різних сферах медицини, половина з них має вищу категорію, а ще 17 лікарів – науковий ступінь.

2) Офіційний інтернет-ресурс. Практично кожний приватний медичний заклад має свій сайт в мережі, на якому можна отримати інформацію про ліцензування діяльності, а також про рівень кваліфікації працюючих в центрі фахівців. Звичайно, не зайвим буде перевірити інформацію вже при відвідуванні установи.

3) Відгуки пацієнтів. Важливо також знати думку про клініку пацієнтів, які користувалися її послугами, серед них можуть бути друзі або родичі, їх відгуки допоможуть прийняти рішення при виборі. Також можна прислухатися до поради лікуючого терапевта поліклініки, він же може виписати направлення в конкретну клініку.

4) Вузький профіль. Якщо пацієнт знає точний діагноз, тоді краще вибрати спеціалізований медичний центр. Якщо є необхідність в проходженні комплексного обстеження, можна вибрати багатопрофільний заклад, наприклад, SmartMedicalCenter, щоб пройти всі необхідні процедури в одному місці.

Переваги приватного медичного центру?

На першому місці приватних установ завжди стоїть пацієнт. У приватній клініці SmartMedicalCenter можна розраховувати на індивідуальний підхід, людську увагу до проблем пацієнта і швидке їх вирішення.

Можливість комплексного лікування і оснащення медичних кабінетів сучасним обладнанням для проведення оперативної точної діагностики і лікування. У приватній клініці фахівці працюють з новинками медичної техніки, що дозволяє на ранніх стадіях виявляти захворювання, і забезпечує ефективне лікування.

Відсутність черг - для всіх, хто знайомий з муніципальними поліклініками цей факт, безсумнівно, є дуже важливим. Людина може потрапити на прийом до фахівця будь-якого профілю, в тому числі до найбільш затребуваним серед населення лікаря, минаючи черги. Достатньо зателефонувати в клініку і записатися на прийом в будь-який зручний час.